Wrath of the Druids się sprawdza jednak jest jedno ale...Recenzja nowego DLC do Assassin's Creed Valhalla

14 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Recenzje
assassin's creed valhalla - wrath of the druids gra wideo
Źródło: thetimesofesports.com

Wrath of the Druids to nowy dodatek do gry Assassin's Creed Valhalla. Kosztuje on swoje, ale czy jest aż na tyle dobry? Sprawdź naszą recenzję tego DLC.

Nową lokalizacją jest Irlandia

Wrath of the Druids natychmiastowo umieszcza graczy na średniej wielkości mapie Irlandii, po krótkim wprowadzeniu. Bardzo szybko otrzymujemy stabilne połączenie z tą strefą (wygodny kuzyn Eivora jest rządzącym w regionie królem) i główny wątek zostaje przedstawiony do akceptacji: konflikt pomiędzy druidami a koroną.

Jak wygląda nowa mapa?

Irlandia, jako mapa do gry, jest przyzwoitej wielkości. Korzysta z tego, że nie jest aż tak duża, by nie dało się przez nią przebrnąć, ale z punktu widzenia środowiska jest raczej taka sama. Nieco charakteru dodają jej jeziora. Równiny nie wyróżniają się niczym szczególnym. Wciąż jednak jest pięknie, gdy wpatrujemy się w niebo i widoki, co świadczy o stylu artystycznym Valhalli.

assassin's creed valhalla - wrath of the druids gra wideo

A jak jest z fabułą?

Samo DLC rozgrywa się jak poboczna historia z głównego regionu w grze. Działa to zarówno na jego korzyść, jak i osłabia osobowość narracji w ramach tego nowego, niezwiązanego regionu. Podobnie mechaniczne dodatki do Wrath of the Druids nie odbiegają zbytnio od reszty, z wyjątkiem kilku umiejętności, takich jak możliwość przywołania do walki irlandzkiego wilczarza.

Ile godzin rozgrywki gwarantuje nowe DLC?

War of the Druids powinno wystarczyć na około 10 godzin ścieżki krytycznej i z pięcioma lub więcej po niej na zadania poboczne itd. Wrath of the Druids to po prostu bardziej Assassin's Creed Valhalla, z kilkoma dodatkowymi zwrotami akcji i tym samym bagażem. Niestety, ale dość wysoka cena za ten dodatek najprawdopodobniej sprawi, że w pełni zadowoleni z niej będą jedynie najbardziej zagorzali fani serii.

Assassins Creed Valhalla Wrath of the Druids gra wideo DLC

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie serial "Przyjaciele". Mamy dla Was dobrą wiadomość!
  2. Bitcoin leci na łeb na szyję a to wszystko przez Elona Muska! Czy multimialder chce wykończyć najpopularniejszą kryptowalutę?
  3. Ta decyzja zmienia wszystko! Fani Pokemonów nie będą zadowoleni. Dlaczego winnym okazał się Internet?
  4. Źle traktują graczy a mimo to zaliczyli najlepszy rok w swojej historii! Jak to możliwe!?
  5. Twórcy Resident Evill Village dokonali czegoś niesamowitego! Nie uwierzysz w to co się stało
  6. Nowy dodatek do Assassin's Creed Valhalla jest już dostepny. Czego możemy się po nim spodziewać?
Czytaj dalej