Ubisoft w końcu to zapowiedział! Nowy dodatek do AC: Valhalla nadchodzi!

14 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Assasin's Creed Valhalla - gra komputerowa
Źródło: theverge.com

Gracze otrzymali nowe spojrzenie na kolejny duży dodatek DLC do Assassin's Creed Valhalla. Czym będzie "Oblężenie Paryża"?

Nadchodzi nowy dodatek do Assasin's Creed

Gracze i krytycy serii zauważyli, że siedem miesięcy po premierze, Valhalla ma mniej zawartości dodatkowej niż jej poprzednik, Assassin's Creed Odyssey, który miał kilka pakietów DLC. Ubisoft obiecywał mocny program nowej zawartości po premierze, ale Valhalla do tej pory wydała tylko pierwsze duże rozszerzenie DLC - Wrath of the Druids, wraz z pomniejszymi aktualizacjami, więc gracze ze zrozumiałych względów nie mogli się doczekać kolejnego rozszerzenia. Drugi duży płatny pakiet DLC - Oblężenie Paryża, został zapowiedziany w tym samym czasie co Wrath, ale szczegóły na temat DLC były w najlepszym wypadku pobieżne, łącznie z tym, kiedy faktycznie miał się ukazać.

Assasin's Creed Valhalla Ubisoft gra wideo

Punkt główny ostatnich targów

Oblężenie Paryża było niewątpliwie punktem centralnym na E3. Zwłaszcza w następstwie niedawnego wycieku danych z Ubisoft, który ujawnił kilka szczegółów tego, co gracze mogą spodziewać, się zobaczyć w pakiecie. Data ujawniona w kopalni danych została ustalona na 9 listopada 2021 roku, ale jest to powszechnie uważane za datę zastępczą, a Ubisoft potwierdził w dzisiejszej transmisji, że Oblężenie Paryża zostanie wydana tego lata, wraz z nowymi broniami, sprzętem i wrogami.

Jeszcze więcej nowości

Ponadto, Ubisoft ujawnił, że poza rozszerzeniem pojawi się znacznie więcej zawartości, w tym powrót misji infiltracyjnych w czarnych skrzynkach. O ile więcej informacji na temat Oblężenia Paryża jest zdecydowanie mile widziane, to nie bez znaczenia jest również fakt, że w drugim roku gry pojawi się więcej wsparcia.

Assasin's Creed Valhalla - gra komputerowa

Czytaj dalej