Pamiętacie serial "Przyjaciele". Mamy dla Was dobrą wiadomość!

14 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Przyjaciele HBO serial typu sitcom
Źródło: today.com

Przyjaciele to serial, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Od ostatniego odcinka tej kultowej produkcji minęło ponad 15 lat. Cieszy więc fakt, że twórcy serialu postanowili.

Znamy datę premiery Friends: The Reunion

HBO Max ogłosiło wczoraj, że długo oczekiwany odcinek specjalny, zatytułowany Friends: The Reunion, zostanie wyemitowany 27 maja. Gwiazdy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer powrócą na scenę ukochanego sitcomu. Ta kultowa grupa wraz z producentami wykonawczymi "Przyjaciół", Kevinem Brightem, Martą Kauffman i Davidem Crane'em, pomogła również w produkcji specjalnej.

Przyjaciele HBO serial typu sitcom

Kto pojawi się w specjalnym odcinku?

Oprócz oryginalnej obsady, Przyjaciele: The Reunion - wyreżyserowany przez Bena Winstona, pojawi się wiele gwiazd, w tym David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon i Malala Yousafzai.

O zjeździe gwiazd wiedzieliśmy od roku

Informacje dotyczące oficjalnego pojawienia się filmu pojawiły się niedługo po tym, jak Cox zdradziła informację o zakończeniu zdjęć na początku kwietnia. Oznacza to powrót kultowej grupy przyjaciół po ponad 15 latach przerwy! Specjalny zjazd "Przyjaciół" z pełną obsadą został po raz pierwszy ogłoszony w lutym 2020 roku, z planami filmowania w następnym miesiącu z publicznością na żywo. Panująca wtedy sytuacja na świecie spowodowała dwukrotne opóźnienie produkcji. Teraz na szczęście mamy pewność, że wszystko skończyło się pomyślnie, a fani tego serialu otrzymają specjalny odcinek z wyjątkową obsadą.

Przyjaciele HBO serial typu sitcom

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bitcoin leci na łeb na szyję a to wszystko przez Elona Muska! Czy multimialder chce wykończyć najpopularniejszą kryptowalutę?
  2. Ta decyzja zmienia wszystko! Fani Pokemonów nie będą zadowoleni. Dlaczego winnym okazał się Internet?
  3. Nowy dodatek do Assassin's Creed Valhalla jest już dostepny. Czego możemy się po nim spodziewać?
  4. Źle traktują graczy a mimo to zaliczyli najlepszy rok w swojej historii! Jak to możliwe!?
  5. Twórcy Resident Evill Village dokonali czegoś niesamowitego! Nie uwierzysz w to co się stało
  6. Oto nowe wieści o GTA 6! Czy Rockstar planował aby gracze dowiedzieli się tego o Grand Theft Auto?
Czytaj dalej