Wysyp nowości! Dzisiejsze premiery gier na PC i nie tylko

15 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Gra wideo premiery gier 2021 Steam Epic Games Store
Źródło: pixabay.com

Dzisiejszy premiery gier obejmują aż 5 nowych tytułów. Jakimi produkcjami jest Qauntum League, Shadow Man, Ashwalkers, Stellaris oraz Rain on Your Parade?

Quantum League (PC)

Quantum League to FPS przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej. Wnosi on do gatunku powiew świeżości w postaci manipulacji czasem i konieczności współpracy z samym sobą. Gra została stworzona przez niezależne studio Nimble Giant Entertainment. Quantum League rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której ludzkość opanowała umiejętność manipulowania czasem. Rozwój technologii wpłynął na dyscypliny sportowe, wśród których prym wiedzie Quantum League. Są to bitwy strzelców walczących na arenach ku uciesze publiczności.

Quantum League

Shadow Man: Remastered (PC)

Jest to odświeżona wersja przygodowej gry akcji z 1999 roku, opartej na komiksie amerykańskiego wydawnictwa Valiant. Za produkcję remastera odpowiada studio Nightdive. Shadow Man: Remastered rozgrywa się w późnych latach 90. Jego głównym bohaterem jest Michael LeRoi. Protagonista jest jednym z ostatnich potężnych wojowników voodoo. W trakcie przygody przemierza on bagna Luizjany, Nowy Jork, teksańskie więzienie i szpital psychiatryczny.

Shadow Man Remastered

Ashwalkers: A Survival Journey (PC)

To przygodowa gra akcji w klimacie postapokalipsy, z elementami survivalu. Gra została stworzona przez studio Nameless XIII. Wydawcą jest Dear Villagers. Ashwalkers: A Survival Journey osadzona jest w świecie, który został zniszczony 200 lat wcześniej przez erupcję gigantycznego wulkanu. Gracz kontroluje czterech bohaterów, którzy starają się jakoś przetrwać w trudnych warunkach.

Ashwalkers A Survival Journey

Stellaris: Nemesis (PC)

Stellaris: Nemesis jest dziewiątym rozszerzeniem dla Stellaris, a piątym dużym dodatkiem przygotowanym do tej gry strategicznej. Podobnie jak gra główna, rozszerzenie zostało opracowane przez wewnętrzne studio Paradox Interactive. Wprowadza szpiegostwo i urozmaica ostatni etap rozgrywki, pozwalając graczom albo stawić czoła potężnemu kryzysowi, albo samemu zagrozić całej galaktyce.

Stellaris Nemesis

Rain on Your Parade (PC / Xbox One / Switch)

Rain on Your Parade to humorystyczna gra. Gracz wciela się w niej w rolę kartonowej chmury. Posiada ona zdolność kontrolowania pogody. Zadaniem gracza jest...psucie różnych imprez i wydarzeń oraz ogólne komplikowanie ludziom życia. Gra została opracowana i wydana przez niezależne studio Unbound Creations.

Rain on Your Parade

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Knight Squad 2 już dostępne na Steam i Epic Games Store
  2. Zostań prezydentem! Realpolitiks II już dostępne na Steam
  3. Nowa gra od Epic Games Store! Czym jest Oddworld: Soulstorm?
  4. Ranking: najlepsze city buildery (miejsca 1-5)
  5. Najlepsze drużyny Counter-Strike Global Offensive (1-5)
  6. Microids szykuje 4 gry o Smerfach! Jedna ukaże się już w tym roku
Czytaj dalej