Nowy dodatek do Assassin's Creed Valhalla jest już dostepny. Czego możemy się po nim spodziewać?

13 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Assassins Creed Valhalla Wrath of the Druids gra wideo DLC
Źródło: ign.com

Ubisoft postanowił nie zwalniać tempa i po bardzo dobrym przyjęciu odsłony Valhalla, dodał do swojej produkcji nowe DLC. Czym jest Wrath of the Druids?

Wrath of the Druids to pierwsze płatne rozszerzenie do pobrania dla inspirowanej wikingami gry. Dodatek zabiera gracza do IX-wiecznej Irlandii. Gracz wciela się w postać Eivora - głównego bohatera Valhalli - który wyrusza z Anglii do Irlandii po otrzymaniu listu od króla.

Jak odebrać dodatek Wrath of the Druids?

Aby dostać w swoje ręce Wrath of the Druids, musisz odebrać Przepustkę Sezonową dla Assassin's Creed Valhalla. To da ci dostęp do dwóch rozszerzeń DLC, w tym tego i Oblężenia Paryża, w którym weźmiesz udział w wojnie wikingów w Paryżu. Wreszcie, otrzymasz również dostęp do The Legend of Beowulf. Jest to ekskluzywne zadanie, które było również oferowane z wybranych zamówień przedpremierowych. Niestety, Przepustka Sezonowa Valhalla jest prawie tak droga, jak sama gra na niektórych platformach.

Assassins Creed Valhalla Wrath of the Druids gra wideo DLC

Jak długi jest dodatek?

Wrath of the Druids oferuje 13 godzin w głównych misjach i kolejne pięć godzin w zadaniach pobocznych. To sporo jak na rozszerzenie, choć to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że podstawowa gra trwała blisko 90 godzin. W tym czasie pomożesz nowo koronowanemu Wysokiemu Królowi Irlandii Flannowi Sinnie zjednoczyć kraj pod jednym rządem. W międzyczasie możesz zwiększać swoje bogactwo, zakładając porty handlowe z odległymi zamorskimi krajami.

Assassin's Creed Valhalla wykorzystał ojczyznę wikingów - Norwegię, jedynie jako prolog, po czym rzucił graczy w wir wydarzeń w Anglii. Teraz dodano do tej mieszanki Irlandii. Dotychczas nie mówi się głośno o planie powrotu bohatera właśnie do Norwegii. Być może zmieni się to w jednym z kolejnych dodatków, oczywiście o ile one powstaną.

Assassins Creed Valhalla Wrath of the Druids gra wideo DLC

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Źle traktują graczy a mimo to zaliczyli najlepszy rok w swojej historii! Jak to możliwe!?
  2. Twórcy Resident Evill Village dokonali czegoś niesamowitego! Nie uwierzysz w to co się stało
  3. Oto nowe wieści o GTA 6! Czy Rockstar planował aby gracze dowiedzieli się tego o Grand Theft Auto?
  4. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 opóźniony na PlayStation 5! Dlaczego?
  5. Producent kultowej gry wideo zarobił krocie! Zobacz o kogo chodzi
  6. Elon Musk wyjawia zaskakującą prawdę o sobie. Na co cierpi miliarder?
Czytaj dalej