Powraca mrożący krew w żyłach film! Co tym razem wydarzy się w Escape Room 2?

17 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Escape Room 2 filmowe premiery 2021
Źródło: gamesradar.com

Escape Room: Najlepsi z Najlepszych to sequel kasowego hitu thrillera psychologicznego, który przeraził widzów na całym świecie.

Fabuła filmu

W pierwszej odsłonie poznaliśmy powód, dla którego pechowi gracze zostali wybrani do śmiertelnych rozgrywek. Zostali oni wybrani, ponieważ byli jedynymi ocalałymi z różnych wypadków w przeszłości, takich jak katastrofa lotnicza, zatrucie tlenkiem węgla itd. Pod koniec film widzowie przeżywają wstrząs, ponieważ jak się okazuje, zwycięzca nie otrzymuje żadnej nagrody, a całe przedsięwzięcie było jedynie rozrywką dla bogaczy. Wszyscy bogaci ludzie patrzą, jak gracze byli poddawani różnym torturom. Kiedy Benowi udaje się wyjść cało z tych wszystkich okrucieństw, prowadzący grę próbuje go zabić, aby zapobiec wydostaniu się tajemnicy na zewnątrz. Na szczęście Zoey pojawia się w samą porę, by uratować Bena, a ta dwójka zabija mistrza gry. Jednak na tym sprawy się nie kończą.

Escape Room 2 filmowe premiery 2021

Kiedy Zoey zawiadomił policjię do budynku w celu zbadania, ten był już opuszczony. Sześć miesięcy później, Zoey łączy się z Benem ponownie i pokazuje mu wszystko, co zbadała o Minosie. Odkryli, że śmierć innych graczy zostały obliczone ukryte jako inne wypadki. W następnej scenie widzowie widzą symulację katastrofy lotniczej nowego escape roomu stworzonego przez Minosa. Nowa symulacja ma tylko 4% szans na przeżycie. Sequel rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu pierwszego filmu. W sequelu widzowie poznają też prawdziwą skalę tych śmiertelnie niebezpiecznych gier.

Główna obsada filmu

W sequelu pojawią się ocaleni Zoey Davis (Taylor Russell) i Ben Miller (Logan Miller). Dołączą do nich Isabelle Fuhrman jako Claire, Thomas Cocquerel jako Nathan, Holland Roden jako Rachel, Carlito Olivero oraz Indya Moore jako Brianna.

Escape Room 2 filmowe premiery 2021

Czytaj dalej