Drugi sezon Jeszcze Nigdy dostępny od dziś w serwisie Netflix!

15 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Jeszcze Nigdy Netflix serial
Źródło: theverge.com

Po udanym debiucie netflixowy serial Jeszcze Nigdy. powraca na ekrany. Co wydarzy się w życiu młodej Devi i czego tym razem mogą spodziewać się widzowie?

Ta komedia miała udany start

Jeszcze Nigdy... to serial komediowy Netflix Original coming-of-age, stworzony przez Mindy Kaling i Langa Fishera. Oryginalny serial jest luźno oparty na doświadczeniach Kaling z jej własnej młodości. W roli Devi zadebiutowała Maitreyi Ramakrishnan, która dała świetny pierwszy występ. Możemy się spodziewać, że zobaczymy młodą kanadyjsko-tamilską gwiazdę w wielu projektach, które jeszcze przed nami. Po udanym pierwszym sezonie serial właśnie powraca na ekrany z kolejnymi dziesięcioma nowymi odcinkami.

Jak skończył się pierwszy sezon?

Sezon pierwszy zakończył się tym, że Devi znalazła się w miłosnym trójkącie pomiędzy swoim byłym wrogiem Benem Grossem i licealnym przystojniakiem Paxtonem Hallem-Yoshidą, i wygląda na to, że będzie próbowała umawiać się z nimi obojgiem w tym samym czasie.

Jeszcze Nigdy Netflix serial

Co się wydarzy w drugim sezonie?

Devi i Ben całują się, a Paxton uświadamia sobie, że czuje coś do Devi. W drugim sezonie Devi będzie próbowała wykorzystać swoją romantyczną sytuację, zanim jej matka zabierze ją do Indii. Obecnie tkwi w trójkącie miłosnym z Benem i Paxtonem, postanawia umawiać się z nimi obiema bez ich wiedzy. Tymczasem Devi ma czuć się zagrożona przez nową dziewczynę w szkole Aneesę, która również pochodzi z Indii. Tymczasem wygląda na to, że mama Devi, Nalini, jest w trakcie jakiegoś własnego romansu, kiedy poznaje dermatologa, Dr. Chrisa Jacksona granego przez rapera Common'a.

Obsada drugiego sezonu

W drugim sezonie serialu Jeszcze Nigdy... wystąpią:

  • Maitreyi Ramakrishnan jako Devi Vishwakumar
  • Richa Moorjani jako Kamala, kuzynka Devi
  • Jaren Lewison jako Ben Gross
  • Darren Barnet jako Paxton
  • Poorna Jagannathan jako Dr. Nalini Vishwakumar, matka Devi.

W serialu pojawi się również raper Common, który zagra dermatologa dr. Chrisa Jacksona, konkurenta Nalini, który stał się jej miłosnym obiektem zainteresowania.

Jeszcze Nigdy Netflix serial

Czytaj dalej