Nadchodzi druga część dobrze przyjętej gry z 2020 roku! Jurassic World Evolution 2 zapowiedziany na targach!

13 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Jurassic World Evolution 2 gra wideo gry 2021 symulator
Źródło: epicgames.com

Jurassic World Evolution 2 został zapowiedziany podczas Summer Game Fest Kickoff Live, a ujawnił go nie kto inny jak gwiazda filmu Jeff Goldblum.

Nowy Jurassic World zapowiedziany!

Po sukcesie pierwszego symulatora budowania parku Jurassic World Evolution 2 został zapowiedziany na Summer Game Fest Kickoff Live. Pierwsza gra spotkała się z pochwałami za swoje unikalne podejście do symulacji budowania parku, a jakość wersji gry na konsole domowe była głównym punktem zainteresowania. Oczywiście, hodowanie dinozaurów jest wyjątkowym wyzwaniem samym w sobie, ale Jurassic World Evolution wykonał fantastyczną pracę, aby uczynić to zadanie przyjemnym i jednocześnie imponującym wizualnie.

Jurassic World Evolution 2 gra wideo gry 2021 symulator

Premiera chwilę po...premierze

Jurassic World Evolution pojawił się na Nintendo Switch pod koniec 2020 roku. Biorąc pod uwagę, że gra jest wciąż dość nowa, fani nie spodziewali się sequela w najbliższym czasie. Pomimo tego założenia, wygląda na to, że gracze mają teraz kolejną grę, której mogą się spodziewać w niedługim czasie.

Nadchodzi gra i nadchodzi film

Teraz wydaje się, że to dobry moment, aby ogłosić Jurassic World Evolution 2, biorąc pod uwagę, że kolejna pozycja w trwającej franczyzie filmowej ma się wkrótce ukazać. Jurassic World: Dominion zapowiada się na jedną z najambitniejszych pozycji w serii filmowej, z wieloma znanymi aktorami z oryginalnego filmu w tym właśnie z Jeffem Goldblumem. Nie wiadomo jeszcze, czy nastąpi to również w symulacji parku, ale wygląda na to, że Goldblum w jakiś sposób odegra swoją rolę w grze. Gracze będą musieli poczekać na więcej szczegółów , ale biorąc pod uwagę, że tytuł ma się ukazać w tym roku, nie trzeba dodawać, że prawdopodobnie nie są oni aż tak daleko za tym ogłoszeniem.

Jurassic World Evolution 2 gra wideo gry 2021 symulator

Czytaj dalej