Oto nowe wieści o GTA 6! Czy Rockstar planował aby gracze dowiedzieli się tego o Grand Theft Auto?

11 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
GTA VI Rockstar Games mapa
Źródło: gtabase.com

Grand Theft Auto 6 to gra, na którą czekają wsyzscy fani kultowej serii od Rockstar Games. Ostatnia część popularnego GTA pojawiła się bowiem już 9 lat temu. Czy właśnie doszło do wycieku ważnych informacji dotyczących najnowszej odsłony serii?

W sieci pojawiły się fragmenty mapy do gry? Czy są one prawdziwe?

Mapa GTA 6, a przynajmniej jej część, podobno wyciekła do sieci i pokrywa się z poprzednimi przeciekami. Po raz pierwszy spojrzeliśmy na rzekomą mapę GTA 6 na początku 2020 roku, gdy wyciekły dwa obrazy. Później, w 2020 roku, pojawił się kolejny obraz, pokazujący bliższe spojrzenie na jeden z wyżej wymienionych obrazów. A teraz w sieci pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widać więcej z drugiego wspomnianego obrazu. Innymi słowy, wszystkie cztery z obrazów są połączone, choć nie jest jasne, dlaczego wyciekły fragmentarycznie.

Cztery obrazy od 2020 roku

Pierwszy obraz, który rozpoczął tę serię przecieków, pokazał duże ciało ziemi, uzupełnione przez kilka mniejszych mas ziemnych, które są prawdopodobnie wyspy. Bazując na wcześniejszych przeciekach możliwe, że duża mapa to Vice City i jego okolice, a mniejsze wyspy to różne karaibskie wysepki. Jakkolwiek by nie było, kiedy duża mapa wyciekła, jej połowa była niekompletna. Ten nowy przeciek wypełnia tę niekompletną połowę. Nie zdradza on zbyt wiele, ale gdy poskładamy różne przecieki w całość, pokazują one trzy duże obszary lądowe, na których znajduje się więcej niż jedno duże miasto oraz wiele mniejszych wysp.

GTA VI Rockstar Games mapa

Jak będzie lokalizacja gry?

Wiele osób twierdzi, że centralną lokacją gry jest Vice City, czyli fikcyjna wersja Miami. Nie ma jednak zgodności co do reszty mapy gry. Niektórzy twierdzą, że mapa jest wzmocniona różnymi wyspami karaibskimi. Inni twierdzą, że innym centralnym miejscem gry jest Ameryka Południowa, a jeszcze inni, że na mapie znajdzie się wiele amerykańskich miast. Te zdjęcia zdają się uwiarygadniać, że gra będzie osadzona w Vice City i okolicach Karaibów, ale to tylko jeśli są one prawdziwe.

W momencie publikacji Rockstar Games nie skomentowało żadnej z tych informacji. Nie skomentowało poprzednich zdjęć i nie skomentowało tego nowego. Nie spodziewamy się, że to się zmieni, ale jeśli tak się stanie, na pewno zaktualizujemy tę historię.

GTA VI Rockstar Games mapa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak rozwiązać zagadkę "Hall of the Four" w Resident Evil Village?
  2. Fortnite potwierdza dodanie Beast Boya jako grywalnej postaci
  3. Nie wiesz jak zapisać grę w Resident Evil Village? Ten artykuł Ci pomoże
  4. Netflix i Amazon bojkotują Złote Globy. Skąd taka decyzja?
  5. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 opóźniony na PlayStation 5! Dlaczego?
  6. Elon Musk wyjawia zaskakującą prawdę o sobie. Na co cierpi miliarder?
Czytaj dalej