F1 2021 od dziś dostępne w Early Acces! Zasiądź za sterami swojego ulubionego bolidu!

13 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
F1 2021 Codemasters EA Sports
Źródło: dailyadvent.com

Od dzisiaj można zagrać w Early Acces oficjalnej gry wideo Mistrzostw Świata Formuły 1. Co będzie oferować gra, której premiera odbędzie się lada moment?

Oficjalna gra Formuły 1 już dostępna w Early Acces

F1 2021 to oficjalna gra wideo dla mistrzostw Formuły 1 i Formuły 2 w 2021 roku, opracowana przez Codemasters i wydana przez EA Sports. Gra jest pełna zawartości dla zespołów, kierowców i torów FIA Formula One World Championship w 2021 roku. W najnowszej odsłonie pojawi się jeszcze dodatkowo zupełnie nowy tryb fabularny, rozszerzony tryb kariery i opcje dla dwóch graczy.

Co się zmieni w nowej części?

Nowe punkty hamowania w grze oferują graczom niespotykaną dotąd narrację i charakterystykę jazdy oraz odzwierciedlają prawdziwe życie dzięki nowym opcjom dynamicznym. Istnieje również znakomity zestaw funkcji, w tym My Team, który pozwala ustawić i zarządzać wyścigiem własnego zespołu F1 2021 Team i mnóstwo ekscytujących opcji online, które spodobają się zarówno doświadczonym, jak i początkującym fanom wyścigów. Najnowsza edycja udanej serii wyścigowej F1 2020.1 będzie zawierała szereg nowych elementów, w tym trzy nowe tory Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA.

Codemasters F1 Electronic Arts EA Sports

W końcu formuła na nowej generacji konsol

Ponieważ F1 2021 będzie pierwszą grą Formuły 1 następnej generacji. Oznacza to wiele korzyści dla posiadaczy tych platform. Gry z serii Formuła 1 zawsze oferowały różne formaty wyścigów i tryby mistrzostw. Nowa gra zawiera trzy nowe tory z prawdziwymi czasami mistrzostw Formuły 1: Portimao, Imola i Jeddah Circuit, które będą dostępne jako darmowa zawartość po starcie. Gry będą odzwierciedlać zmiany w prawdziwym świecie, z nowymi zespołami, takimi jak Aston Martin i Alpine, oraz zmianami w składzie kierowców. W grze pojawią się trzy nowe tory i wyścigi, które odzwierciedlają zmiany w kalendarzu w świecie rzeczywistym.

Nowy tryb fabularny

Gra wprowadzi również tryb fabularny o nazwie Braking Point, który zawiera powrót fikcyjnego kierowcy Devona Butlera. Gra wydaje się być inspirowana serialem Netflixa Drive to Survive. Jej fabuła będzie korzystać z profesjonalnego zespołu pisarskiego, który podkreśli relacje między postaciami.

Codemasters F1 Electronic Arts EA Sports

Czytaj dalej