Nie wiesz jak zapisać grę w Resident Evil Village? Ten artykuł Ci pomoże

10 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Resident Evil Village gra wideo poradnik Capcom
Źródło: livik.net

Gracze, którzy za pośrednictwem Resident Evil Village po raz pierwszy stykają się z tą serią, mogą głowić się nad tym, jak można w niej zapisać stan gry. To oczywiście nie jest trudna sztuka, ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że gracze a w szczególności Ci nowi mogą nie wiedzieć gdzie szukać tej opcji.

Autosave jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zostały wprowadzone do świata gier. Jednak gracze wciąż doceniają gry, które pozwalają im na ręczne zapisywanie, aby być bezpiecznym. Resident Evil Village, pozwala graczom zapisywać dane z przerwami. Gra rozpoczyna się w miejscu, w którym gracze po raz ostatni zostawili Ethana Wintersa. Przemierzając przeplatające się obszary gry w Resident Evil Village, Ethan będzie chciał się upewnić, że zapisuje swoje postępy po drodze. Skomplikowane zagadki i niebezpieczni wrogowie czają się za każdym rogiem. Jeśli gracze nie będą mieli przy sobie apteczki, mogą źle skończyć.

Resident Evil Village gra wideo

Jak zapisać swoje postępy w grze Resident Evil Village?

Gracze mogą ręcznie zapisać swoje postępy w grze Resident Evil Village, wchodząc w interakcję z maszyną do pisania i wybierając opcję "Zapisz grę". Dostępnych jest wiele slotów do wykorzystania w przypadku, gdy chcą uruchomić wiele plików w jednej grze. Na przykład, po ukończeniu walki z bossem, gracze mogą zdecydować się na zrobienie kopii zapasowej swojego zapisu, aby powtórzyć walkę z bossem bez utraty postępów. Gra posiada prosty tryb fotograficzny, który stał się powszechną funkcją w większości współczesnych gier.

Maszyny do pisania to już tradycja

Gracze nie tylko będą mogli zapisać swoją grę w maszynie do pisania, ale zazwyczaj znajdą też w pobliżu kupca, The Duke. Nie zawsze jest to gwarantowane, ale zdarza się częściej niż rzadziej. Resident Evil Biohazard używał magnetofonów zamiast maszyn do pisania. Odsłona Village podtrzymuje jednak tradycję ręcznych punktów zapisu, dbając jednocześnie o autozapis w każdym ważnym momencie.

Resident Evil

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekord dzień po premierze Resident Evil. Czegoś takiego jeszcze nie było
  2. Elon Musk wyjawia zaskakującą prawdę o sobie. Na co cierpi miliarder?
  3. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 opóźniony na PlayStation 5! Dlaczego?
  4. Netflix i Amazon bojkotują Złote Globy. Skąd taka decyzja?
  5. Google zmienia swoją politykę. Do czego wkróce będą zmuszeni użytkownicy
  6. Znamy datę wydania DLC do World of Warcraft. Gracze nie są zadowoleni
Czytaj dalej