Fortnite potwierdza dodanie Beast Boya jako grywalnej postaci

11 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Fortnite Epic Games Store Beast Boy
Źródło: dexerto.com

Najnowszy teaser od Epic Games pokazuje, że kolejnym bohaterem, który dołączy do rosteru Fortnite, będzie członek Doom Patrol - Beast Boy.

Nowym bohaterem w Fortnite będzie Beast Boy

Beast Boy jest kolejnym bohaterem, który dołączy do rosteru Fortnite. Na początku Sezonu 6, Raven dołączyła do gry jako część przepustki bojowej. Oprócz jej tradycyjnego kostiumu dostępne są również jej style casual i DC Rebirth. Ostatnio Epic dodał Harley Quinn i Batman Zero w związku z komiksem firmy z DC. W kwietniu 2021 roku Epic i DC rozpoczęły współpracę nad sześcioczęściową serią komiksową Batman/Fortnite Zero Point. Seria śledzi losy Batmana, który przybywa na wyspę przez międzywymiarową szczelinę. Każdy numer ma kod, który można wymienić na przedmiot w sklepie Fortnite, taki jak strój Harley Quinn Rebirth. Zebranie wszystkich sześciu numerów da bonusowy strój Armored Batman Zero Outfit. Ostatni numer ukaże się 6 lipca 2021 roku.

Fortnite Epic Games Store Beast Boy

Beast Boy przybędzie na wezwanie Raven

Oficjalna strona Fortnite zamieściła na Twitterze trzy nowe panele komiksowe z udziałem Raven. W panelach Raven mówi, że potrzebuje pomocy i że jest tylko jedna osoba, której ufa. Ta osoba jest nikim innym jak kolega Teen Titan Beast Boy, którego Raven wzywa na wyspę. Beast Boy przybywa, sport jego tradycyjny strój Doom Patrol, i trzyma ręce z Raven. Wszystko to wskazuje na to, że Beast Boy będzie kolejnym bohaterem DC, który pojawi się na wyspie jako grywalna postać.

To już 13 postać z DC

Wraz z dołączeniem Beast Boy'a do rosteru, będzie on 13 postacią DC dostępną w ramach DC Series. Ciekawie będzie zobaczyć czy Beast Boy będzie miał tylko jeden styl, czy też będzie posiadał alternatywny strój Niezależnie od tego, dodatek Beast Boy'a pokazuje jak bardzo, ulubieńcem fanów jest Beast Boy i jak bardzo DC i fanom zależy na jego relacji z Raven. Teraz pozostaje pytanie, czy kolejni Teen Titans pojawią się na wyspie, czy też nie?

Fortnite Epic Games Store Beast Boy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie wiesz jak zapisać grę w Resident Evil Village? Ten artykuł Ci pomoże
  2. Netflix i Amazon bojkotują Złote Globy. Skąd taka decyzja?
  3. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 opóźniony na PlayStation 5! Dlaczego?
  4. Strach się bać! Najstrajszniejsze horrory cz.5
  5. Elon Musk wyjawia zaskakującą prawdę o sobie. Na co cierpi miliarder?
  6. Google zmienia swoją politykę. Do czego wkróce będą zmuszeni użytkownicy
Czytaj dalej