Zmęczony codziennością? Open Country to gra dla Ciebie!

10 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Open Country gra wideo premiery gier 2021 survival sandbox
Źródło: opencountrygame.com

Pragniesz odprężenia i odcięcia się od codziennych obowiązków? To świetnie się składa, ponieważ bohater gry Open Country chce tego samego!

Open Country - fabuła gry

Open Country to przygodowa gra z elementami akcji oraz survivalu. W produkcji wcielasz się w postać byłego już pracownika korporacji, który po rzuceniu życia od 8 do 15 w biurowcu postanowił wyruszyć na samotną wędrówkę po odludziu. Rozgrywka w Open Country polega głównie na eksplorowaniu naprawdę obszernego świata, wykonywaniu zadań oraz czynnościach takich jak polowanie czy też zbieranie potrzebnych surowców. Produkcja jest połączeniem sandboxa z otwartym światem oraz symulatora przetrwania i polowania na dzikie zwierzęta w jednym.

Open Country - mechanika gry

Rozgrywka w Open Country ukazana jest z trzecioosobowej kamery. Do dyspozycji otrzymujesz rozległy teren, w skład którego wchodzą pustkowia, jak i pobliskie małe miasteczko, do którego warto wybrać się po to, aby uzupełnić swoje zapasy. Do gry zaimplementowane zostały także zadania. Łącznie jest ich ponad trzydzieści. Udzielają ich zamieszkali niedaleko tubylcy, a także pracownicy pobliskiego parku narodowego.

Open Country gra wideo premiery gier 2021 survival sandbox

Open Country – polowanie

W grze możesz wybrać się na polowanie. Dziką zwierzynę jesteś w stanie upolować za pomocą dość obszernej gamy broni palnej udostępnionej przez twórców. Do dyspozycji masz także łuki oraz włócznie i noże. Gra umożliwia rozwój postaci, a także grę w trybie solo, jak i w kooperacji z innymi graczami.

Gdzie pojawi się gra?

Open Country to produkcja, która ukaże się na komputery osobiste (PC), a także konsole starszej generacji takie jak PlayStation 4 oraz Xbox One.

Open Country gra wideo premiery gier 2021 survival sandbox

Czytaj dalej