Takich przecen nie było już dawno! Teraz zrobisz zakupy nawet o 75% taniej!

9 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Microsoft gry wideo promocja Steam Valve
Źródło: pixabay.com

Microsoft już wkrótce rozpocznie imprezę E3. To właśnie wtedy pojawi się wiele zniżek, dzięki którym gracze będą mogli kupić gry nawet o 75% taniej!

Microsoft szykuje ogromne zniżki

Microsoft przygotowuje dużą ofertę sprzedaży na ponad 500 gier Xbox i PC od 11 czerwca do 17 czerwca. Minimalna oferowana przez nich zniżka będzie wynosić aż 55%. Jednak nierzadko będzie to znacznie więcej. Sezonowe wyprzedaże są oczywiście powszechne na stronach sklepów z grami, jako sposób na podbicie kwartalnych liczb. Jednak harmonogram Microsoftu zbiega się również z E3 2021, kiedy to oczekuje się, że Microsoft zaprezentuje całą masę gier. Taktyka ta powinna zarówno stworzyć, jak i wykorzystać związany z tym rozgłos.

Microsoft Xbox Game Pass

Jakie gry będą przecenione?

Według Microsoftu, wśród sprzedawanych gier znajdą się Gears of War 5, Doom Eternal, Dirt 5, rozszerzenie Beyond Light do Destiny 2 oraz Assassin's Creed Valhalla Gold Edition. Zniżki wzrosną do 60% w przypadku niektórych tytułów PC, takich jak Forza Horizon 4 Ultimate Edition, i aż do 75% w przypadku niektórych gier studia first-party. Podczas gdy firma stara się kierować kupujących do własnych sklepów, nieokreśleni sprzedawcy zewnętrzni również będą oferować wyprzedaże. Pełna lista planowanych zniżek na gry nie jest jeszcze dostępna. Oprócz gier zniżki obejmą także akcesoria. Tutaj będą one jednak mniejsze (do 25%) i obejmować będą znacznie mniej produktów.

Akcja nakłada się z targami E3

E3 2021 rozpoczyna się 12 czerwca. Możliwe, że Microsoft wstrzymuje się ze sprzedażą niektórych nowości do tego czasu. Do wydarzenia podobno dołączy po raz pierwszy Valve. Jedną z możliwości jest to, że Steam dla PC otrzyma tytuły Xbox Game Pass, a wersja Steam trafi na Xbox Series X/S.

Microsoft Nuance internet technologia Stany Zjednoczone

Czytaj dalej