Polska na pierwszym planie! Długo wyczekiwane Land of War już dostępne!

10 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Land of War The Beggining gra wideo premiery gier 2021 Polska II wojna światowa
Źródło: youtube.com

Land of War: The Beginning to gra, której akcja została osadzona w Polsce. Fabuła rozgrywa się na przestrzeni lat 1939-1944.

Akcja osadzona w Polsce

Land of War: The Beginning to pierwszoosobowa gra akcji, której akcja przenosi gracza do Polski z okresu II wojny światowej. Wciela się on w postać żołnierza - Piotra Kowalskiego. Żołnierz ten bierze udział w największych bitwach II wojny światowej oraz kilku misjach szpiegowskich i akcjach sabotażowych. Gra łączy faktyczne wydarzenia z kilkoma wątkami fikcyjnymi. Główny bohater - Piotr Kowalski na samym początku niemieckiej inwazji na Polskę, wplątuje się w intrygę, która może zadecydować o wyniku wojny.

Land of War The Beggining gra wideo premiery gier 2021 Polska II wojna światowa

Mechanika Land of War

Podczas rozgrywki gracz obserwuje akcję z perspektywy pierwszej osoby. Gra zawiera rozbudowaną kampanię fabularną, która oparta jest o autentyczne wydarzenia z przełomu lat 1939 a 1944. Produkcja nie skupia się wyłącznie na obsłudze broni. Chociaż w grze zawarte wiele jej rodzajów to Land of War: The Beginning zawiera także kilka rozbudowanych misji, w których zadaniem gracza będzie szpiegowanie oraz dokonanie akcji sabotażowej. W tych przypadkach ważne będzie ciche działanie. Cechą wyróżniającą ten tytuł na tle innych jest bardzo wierne i szczegółowe odwzorowanie polskiego i niemieckiego umundurowania.

Gra tylko na PC a co z konsolami?

Land of War: The Beginning ukazała się obecnie jedynie na komputery osobiste (PC). Obecnie nic nie wskazuje na to, aby produkcja miała pojawić się na konsolach i innych platformach.

Land of War The Beggining gra wideo premiery gier 2021 Polska II wojna światowa

Czytaj dalej