Nadchodzi długo wyczekiwane wydarzenie! Co wydarzy się na nim w tym roku?

9 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Expo targi Ubisoft Xbox PlayStation
Źródło: theverge.com

Program zbliżających się wielkimi krokami targów E3 2021 może wydawać się długi i skomplikowany, ale istnieje już oficjalna, czytelna infografika, która pomoże widzom śledzić, którzy wydawcy i kiedy się pojawią.

Electronic Entertainment Expo powróci w nowym formacie w dniach 12-15 czerwca. Choć niektórzy wydawcy, tacy jak Konami czy Sony, nie pojawią się na E3 2021, to jednak wiele dużych firm i osobistości z branży jest zapisanych na udział w imprezie. Czterodniowy pokaz rozpocznie Ubisoft 12 czerwca, Xbox i Square Enix pojawią się 13 czerwca, Take-Two i Capcom wystąpią 14 czerwca, a Nintendo zakończy imprezę E3 Nintendo Direct 15 czerwca. Istnieje wiele innych wielkich nazwisk, występy gościnne, i ujawnienia zaplanowane, co oznacza, że rzeczy mogą łatwo się mylić dla widzów, którzy chcą oglądać tylko dla niektórych gier i firm. Na szczęście graficy odpowiedzialni za marketing E3 2021 ułatwili sprawę, publikując na Twitterze przydatną infografikę z harmonogramem. Przejrzysty harmonogram przedstawia godziny i notowania dla wszystkich czterech dni targów E3 w łatwym do prześledzenia formacie, dzięki czemu staje się bardziej oczywiste, które firmy zajmą wirtualną scenę, w które dni i w jakich godzinach.

Expo targi Ubisoft Xbox PlayStation

Podczas gdy fani nie będą wiedzieć, co dokładnie zostanie ujawnione na ostatnich targach E3 aż do samego wydarzenia, istnieje wiele potwierdzeń i nieoficjalnych plotek. Square Enix potwierdziło, że na prezentacji pojawią się nowości dla Marvel's Avengers i Life Is Strange: True Colors, a Xbox ma się skupić na multiplayerze Halo Infinite i niedawnym przejęciu Bethesdy. W międzyczasie Nintendo dało jasno do zrozumienia, że nie zaprezentuje swojego plotkowanego Nintendo Switch Pro podczas swojego skupionego na grach Direct, a WB Games podobnie potwierdziło, że żaden z jego tytułów opartych na DC Comics nie zostanie pokazany na swoim własnym. Ten rok przyniesie jednak kilka nowości, jak choćby E3 2021 Awards Show zaplanowane na ostatni dzień imprezy.

Nareszcie fani mogą śledzić, jak będzie wyglądało nadchodzące E3, ponieważ wreszcie wszystko zostało sfinalizowane i zebrane w jednym, poręcznym dokumencie. Nie trzeba długo czekać, aby przekonać się, co przyniesie tegoroczny pokaz, ponieważ E3 2021 rozpocznie się 12 czerwca.

Expo targi Ubisoft Xbox PlayStation

Czytaj dalej