Chcesz zawładnąć światem futbolu? Umożliwi Ci to We Are Football

11 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
We Are Football gra wideo premiery gier 2021
Źródło: friedberger-burgfest.de

We Are Football to nowa gra z gatunku menedżerów piłkarskich. Gra została opracowana przez studio Winning Streak Games. Wydawcą gry jest THQ Nordic.

Mechanika zawarta w grze

We Are Football pozwala graczowi wcielić się w rolę menedżera klubu piłkarskiego. Gracz może wybrać jeden z istniejących lub założyć własną drużynę. We Are Football pod względem interfejsu nie różni się znacząco od podobnych sobie tytułów. Produkcja skupia się na kompleksowym zarządzaniu zespołem. Gracz w jego ramach dba więc o finanse, zawiera umowy ze sponsorami i zawodnikami, a także nadzoruje treningi i promuje klub w mediach. W We Are Football dodana została możliwość rozwoju postaci kierowanej przez gracza. Rozwój menedżera pozwala na szybsze i sprawniejsze wykonywanie poszczególnych obowiązków.

We Are Football gra wideo premiery gier 2021

Zawodnicy

Każdy z piłkarzy posiada swoje unikalne statystyki, umiejętności, a także profil psychologiczny. Ma on wpływ na odnalezienie się zawodnika w drużynie i konkretnym systemie taktycznym zaproponowanym przez gracza. Aby gracz odnosił prawdziwe sukcesy, musi tak dopasować do siebie poszczególnych zawodników, aby tworzyli jeden spójny kolektyw. Gra nie zapomina również o młodzieży. Menedżer również może ją szkolić, a następnie wprowadzać do drużyny seniorskiej. Co ciekawe We Are Football zawiera również w pełni interaktywne kobiece drużyny.

Mecze

Spotkania prezentowane są za pośrednictwem komentarza tekstowo. Gracz ma również wgląd na statystyki meczu oraz wyniki poszczególnych zawodników. W trakcie symulacji spotkania gracz może zmieniać taktykę, a także dowolnie manewrować ustawieniem zespołu i składem. W grze nie znajdują się prawdziwe kluby i zawodnicy a ich odpowiednicy. Dzieje się tak ze względu na brak potrzebnych do tego licencji.

Produkcja pojawi się wyłącznie na komputery osobiste (PC).

We Are Football gra wideo premiery gier 2021

Czytaj dalej