Sniper Ghost Warrior Contracts 2 opóźniony na PlayStation 5! Dlaczego?

9 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 gra wideo gry 2021
Źródło: store.steampowered.com

Deweloper gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2 czyli CI Games ogłosił, że premiera tego tytułu na konsolę PlayStation 5 ulegnie zmianie. Dlaczego tak się stało?

Planowana data premiery gry ulegnie zmianie

Planowana na 4 czerwca data premiery gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2 została opóźniona na PS5 z powodu nieprzewidzianych problemów technicznych. Twórcy gry, CI Games, poinformowali graczy o tym fakcie za pośrednictwem serwisu Twitter, wyjaśniając, że opóźnienie jest wynikiem niedawno odkrytych problemów technicznych związanych z ich nowym tytułem.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 gra wideo

Czym będzie Sniper Ghost Warrior Contracts 2?

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to taktyczna strzelanka wideo, która skupia się przede wszystkim na mechanice skradania i strzelania. Gracze przemierzają duże obszary, wykorzystując karabiny snajperskie dalekiego zasięgu i sprzęt do likwidowania wrogów. Planowana data premiery wersji na PS5 - 4 czerwca - zbiegła się w czasie z globalną premierą gry na PS4, Xbox One, Xbox Series X & S oraz PC. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 nadal będzie wydawany zgodnie z planem na innych konsolach. Deweloperzy CI Game podziękowali graczom za wyrozumiałość w ogłoszeniu. Zespół nie podał jednak potencjalnej daty premiery gry w wersji na PS5. Gracze PS5 nadal będą mogli uzyskać dostęp do tytułu dzięki funkcji wstecznej kompatybilności konsoli.

Deweloper gry zachował się przyzwoicie

Dodatkowo gracze, którzy kupią wersję na PS4, będą mogli zaktualizować grę do wersji na PS5 bez dodatkowych kosztów. W ogłoszeniu CI Game Team napisał, że w geście dobrej woli planuje wydać pierwsze duże DLC za darmo na wszystkich konsolach. W DLC znajdzie się nowy, rozległy region oraz kilka nowych kontraktów. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to szósta odsłona serii Sniper: Ghost Warrior. Zawiera kampanię dla jednego gracza, której akcja rozgrywa się na Bliskim Wschodzie.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Elon Musk wyjawia zaskakującą prawdę o sbie. Na co cierpi miliarder?
  2. Znamy datę wydania DLC do World of Warcraft. Gracze nie są zadowoleni
  3. Rekord dzień po premierze Resident Evil. Czegoś takiego jeszcze nie było
  4. Ile pieniędzy wygenerował Fortnite? Raport z lat 2018-2019 szokuje!
  5. Valve wydało aktualizację do CS:GO. Nie zgadniesz co stało się jej hitem
  6. Ocean jest niezwykły! Te sześć faktów o nim mocno Cię zaskoczy
Czytaj dalej