Zaloguj się na swoje konto GTA. Rockstar przygotowało coś dla graczy

9 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
GTA Online Rockstar Games gra wideo pormocja
Źródło: feedride.com

Gracze GTA Online, którzy zalogują się na swoje konto w tym tygodniu, otrzymają wiele różnych prezentów, w tym darmowy pojazd, stroje i nagrody pieniężne.

Systematyczne aktualizacje utrzymują uwagę graczy

Popularność GTA Online wzrosła ostatnio w dużej mierze dzięki wydarzeniom dodanym do gry. Gra konsekwentnie oferuje tygodnie wypełnione podwójną gotówką i RP. Zachęty te przyciągają rzesze ludzi do świata Grand Theft Auto. W tym tygodniu gracze, którzy wezmą udział w zamieszaniu, otrzymają darmowy samochód sportowy, a także stroje inspirowane postacią Jacka Cranleya. W tym tygodniu wydarzenie obejmuje również bonusy i zniżki Prime Gaming, a także potrójną gotówkę i RP za różne wyzwania i tryby. GTA Online nie ucichło, pomimo plotek o nadchodzącej zapowiedzi GTA 6. Zamiast tego, wielu graczy nadal popełnia przestępstwa w cyfrowym świecie, a ostatnio coraz więcej graczy wskoczyło na serwery GTA Online RP.

GTA Online Rockstar Games gra wideo

Dużo nagród w tym tygodniu

Jak podaje Rockstar Games, wszyscy gracze, którzy zalogują się w tym tygodniu do GTA Online, otrzymają Lampadati Tropos Rallye. Jest to pojazd zdolny do wspinania się po pokrytych błotem ścianach klifów, a także wygodnego toczenia się po asfalcie. Wśród nagród za logowanie znajdują się również darmowe stroje. Tydzień obfituje również w potrójne nagrody za wyzwania Hunting Pack i Freemode. Dostępne będą także podwójne nagrody za wyścigi Transform Races. Przewidziano również ekskluzywne zniżki dla Prime Gaming. Każdy gracz GTA Online, który połączy swoje konto Rockstar Games Social Club z Prime Gaming, otrzyma darmową łódź podwodną.

Aktualizacje GTA Online zamiast informacji o GTA 6

Tegoroczne wydarzenie jest następstwem informacji o tajemniczej stronie Rockstar, która rozpaliła plotki o GTA 6. Według jednego z leaksterów wskazywała na aktualizację GTA Online. Ciągłe wsparcie Rockstar dla GTA Online może nie jest oznaką bliskiej premiery kolejnej odsłony serii, ale dobrze wróży graczom GTA Online. Gracze, którzy zbierają zwiększone nagrody z Hunting Pack, Freemode Challenges i Transform Races, mogą wydać te bogactwa na zniżki w GTA Online. W tym na wysokiej klasy nieruchomości, ulepszenia broni i pojazdy. Istnieją również ekskluzywne zniżki dla graczy z Prime Gaming. Możliwe, że w tym tygodniu wielu graczy GTA Online wskoczy do akcji, aby odebrać swoje nagrody.

GTA

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy patent EA Sports. Co zmieni Electronic Arts?
  2. Wielki sukces Capcom! Monster Hunter Rise zdobyło sympatię graczy
  3. Jak grać w Evil Genius 2? Oto nasz poradnik
  4. Czy w Counter-Strike Global Offensive ustawiane są mecze?
  5. Ranking: najlepsze city buildery (miejsca 6-10)
  6. Poradnik: jaką klasę postaci w Outriders wybrać?
Czytaj dalej