Disney w magicznej odsłonie! W sieci pojawił się zwaistun filmu "Encanto"

9 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Walt Disney Encanto film animowany
Źródło: polygon.com

Po miesiącach oczekiwań Disney wreszcie zaprezentował zwiastun do nadchodzącego filmu o tytule "Escanto". W zwiastunie nie brakuje magii.

Magiczne wrażenia

Nowy zwiastun Encanto został w końcu wydany. Ujawnił tym samym magiczny świat najnowszej animowanej fabuły Disneya. Wyreżyserowany przez Byrona Howarda, Jareda Busha i Charise Castro Smith oraz napisany przez Smitha i Lin-Manuela Mirandę, Encanto ma mieć premierę kinową 24 listopada 2021 roku. Film będzie pierwszym solowym przedsięwzięciem Mirandy jako autora piosenek dla Walt Disney Animation Studios, po jego uznanym wkładzie w ścieżkę dźwiękową do filmu Moana.

Walt Disney Encanto film animowany

Miejsce akcji i fabuła

Encanto, osadzone w fikcyjnej wersji Kolumbii, opowiada historię rodziny Madrigal, której każdy członek posiada potężne i unikalne magiczne zdolności. Każdy z nich z wyjątkiem Mirabel, która z powodu swojego braku magii nie może odnaleźć się w rodzinie. Teaserowy materiał filmowy pokazał przepięknie animowany świat natury i przygody, wypełniony mnóstwem uroczych zwierzęcych towarzyszy, z których znane są współczesne filmy Disneya.

Teraz gdy Disney opublikował nowy zwiastun Encanto, ten kolorowy świat został ukazany w pełnej krasie. Podróż Mirabel w celu ocalenia magii jej świata zdecydowanie ma pewne znaki rozpoznawcze Disneya, ale film wygląda również na to, że może stać się unikalną i przekonującą nową pozycją w kanonie Disney.

Walt Disney Encanto film animowany

Czytaj dalej