Najlepsze płatne "przygodówki" na Androida. Ranking Top 5

14 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Mobile
Gry przygodowe przygodówki ranking mobile
Źródło: store.steampowered.com

Płatne gry na telefon nie cieszą się aż tak wielką popularnością jak gry free to play. W tym rankingu przedstawimy jednak 5 płatnych gier wartych uwagi.

80 Days - 5,99$

80 Days to jedna z lepszych gier przygodowych na Androida. Próbujesz w niej okrążyć kulę ziemską w zaledwie 80 dni. Możesz wziąć sterowce, łodzie podwodne, pociągi, a nawet mechaniczne wielbłądy. Gra toczy się w szybkim tempie, a Ty dosłownie przeżywasz przygodę na całym świecie. Ponadto ścigasz się z innymi graczami, aby zobaczyć, kto dotrze tam pierwszy.

80 Days gra wideo aplikacja mobilna

Crashlands - 4,99$

W grze wcielasz się w postać kosmicznego ciężarowca o imieniu Flux. Gra zaczyna się od tego, że rozbijasz się na obcej planecie. Twoim zadaniem jest odzyskanie ładunku, zbudowanie sobie bazy, walka ze złymi facetami i uratowanie świata. Gra zawiera wiele elementów, w tym crafting, walkę, poziomowanie postaci w stylu RPG, a nawet możesz oswajać stworzenia, aby walczyły po Twojej stronie.

Crashlands gra wideo aplikacja mobilna

Evoland 2 - 7,99$

Evoland 2 to bez wątpienia jedna z najlepszych gier przygodowych w ostatnim czasie. Przekracza ona granice gatunków, zawierając ich całe mnóstwo. Obejmuje to 2D RPG, 3D fighter, karty handlowe, hack-and-slash, i wiele innych. Gra w zasadzie przechodzi przez różne epoki gier, a każda nowa mechanika przynosi również nowy styl graficzny.

Evoland 2 gra wideo aplikacja mobilna

The Room: Old Sins - 4,99$

Większość gier z serii The Room nie jest grami przygodowymi. Tego samego nie można jednak powiedzieć o odsłonie Old Sins. Zawiera ona elementy eksploracji wraz z ikoniczną strukturą puzzli. To nadaje jej dodatkowy wymiar, którego nie miały poprzednie gry.

The Room Old Sins gra wideo aplikacja mobilna

WitchSpring4 - 4,99$

WitchSpring to gra przygodowa, która prawdopodobnie powinna być bardziej popularna niż jest. Gracz wciela się w postać czarownicy, która jest jednocześnie władczynią całego kontynentu. Jest to zaskakująco urocze RPG od dewelopera, który jest znacznie większy w Korei niż w innych częściach świata.

WitchSpring4 gra wideo aplikacja mobilna

Czytaj dalej