Najlepsze darmowe "przygodówki" na Android. Ranking Top 5

17 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Gry przygodowe przygodówki ranking mobile
Źródło: mcvuk.com

Gry przygodowe są jednymi z najbardziej unikalnych z wszystkich gier. Dziś przedstawimy 5 najlepszych darmowych przygodówek, w które zagrasz na Androidzie

Genshin Impact

Genshin Impact Jest bardzo podobna do Zelda: Breath of the Wild. Gracze otrzymują duży, otwarty świat do eksploracji z mnóstwem zadań i misji do wykonania.

Genshin Impact gra wideo aplikacja mobilna

Guardian Tales

Guardian Tales to gra przygodowa w stylu retro z mechaniką rozgrywki hack-and-slash i przyzwoitym sterowaniem. Gracze przemierzają świat, rozwiązując zagadki i odkrywając tajemnice gry. Są walki z bossami, przyzwoita historia i kilka zabawnych easter eggów.

Guardian Tales gra wideo aplikacja mobilna

OPUS (seria)

Gry z serii Opus to seria trzech gier przygodowych, które opowiadają mroczną, ale wzruszającą historię. Pierwszą z nich jest Opus: The Day We Found Earth, gdzie gracz gra jako robot próbujący uratować ludzkość poprzez powrót na Ziemię. Po tym jest Rocket of Whispers: Prolog, który prowadzi do Opus: Rocket of Whispers. Ostatnia gra opowiada historię dwóch osób, które przeżyły zarazę i chcą zbudować rakietę, aby dokonać kosmicznego pochówku.

OPUS (seria) gra wideo aplikacja mobilna

Rusty Lake

Cube Escape to seria gier mystery-adventure, w której gracz musi rozwiązywać zagadki, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę się dzieje. Mechanika jest dość prosta jednak to atut tej gry.

Rusty Lake gra wideo aplikacja mobilna

Sky: Children of the Light

Sky: Children of Light to zachwycająca gra przygodowa z przyzwoitą grafiką i zabawną fabułą. Istnieje siedem światów do zbadania, gdzie można rozmawiać z innymi graczami. Inne funkcje gry obejmują grę w kooperacji, różne dostosowywanie postaci, różne próby, aby utrzymać rzeczy świeże, i ponadprzeciętną ścieżkę dźwiękową. Element społecznościowy jest tutaj główną atrakcją i możliwość odkrywania świata z ludźmi jest miłym akcentem.

Sky Children of the Light gra wideo aplikacja mobilna

Czytaj dalej