Microsoft rozdaje kolejne gry. Co tym razem trafi do Game Pass?

8 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Xbox Game Pass Microsoft
Źródło: news.xbox.com

Microsoft ujawnił kolejne gry, które trafią do Xbox Game Pass w lipcu tego roku, w tym dodatkowe wsparcie chmury dla takich hitów jak horror The Medium.

Nowa usługa w Game Passie

Xbox Game Pass niedawno dodał usługę Xbox Cloud Gaming dla wszystkich członków klasy Game Pass Ultimate. Usługa Xbox Cloud Gaming, wcześniej dostępna tylko w ramach testów beta na urządzeniach z systemem Android, teraz została oficjalnie uruchomiona w całości. Usługa umożliwia graczom bezprzewodowe podłączenie kontrolera Xbox do urządzeń mobilnych, aby grać w zgodne gry Game Pass za pośrednictwem telefonu lub tabletu.

Microsoft Xbox Game Pass

Jakie gry dostępne tym razem?

Kolejna porcja dodatków do usługi Game Pass firmy Xbox to nowe gry i dodatkowe wsparcie dla już istniejących. Jak zauważono na oficjalnym blogu Xbox Wire, horror The Medium zespołu Bloober będzie dostępny w chmurze od 15 lipca, a Dragon Quest Builders 2 otrzyma wsparcie w chmurze 8 lipca. W międzyczasie usługa doda trzy gry nowe dla usługi: Tropico 6 będzie dostępne w chmurze, na konsolach i PC od 8 lipca, podczas gdy Farming Simulator 19 i Bloodroots będą dostępne w chmurze, na konsolach i PC od 15 lipca. Wreszcie, UFC 4 pojawi się w EA Play 8 lipca, dostępne tylko na konsolach.

To nie wszystko

Nie są to jedyne gry, które pojawią się w Xbox Game Pass w lipcu, ponieważ Microsoft wcześniej ogłosił Limbo, Worms Rumble, Banjo-Kazoozie: Nuts & Bolts. Jak zawsze, nowe dodatki oznaczają, że niektóre gry będą opuszczać Xbox Game Pass. EA Sports UFC i EA Sports UFC 2 opuszczą EA Play w Game Pass 14 lipca, podczas gdy Downwell, Endless Space i CrossCode pójdą w ich ślady 15 lipca.

Xbox Game Pass Microsoft

Czytaj dalej