Ikona popkultury w nowej odsłonie? Tego jeszcze nie było!

7 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Fortnite Superman gra wideo Epic Games
Źródło: screenrant.com

7 sezon popularnej gry Fortnite to okazja dla twórców do wprowadzenia nowych postaci w ten świat. Bardzo możliwe, że do gry dołączy gwiazda z komiksów!

Nadchodzi siódmy sezon!

Wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami 7. sezonem Fortnite, pojawiają się spekulacje na temat tego, kto może wystąpić w tej popularnej grze battle royale. Dużo wskazuje na to, że w nowym sezonie pojawi się Superman. W najnowszym teaserze na oficjalnym Twitterze Fortnite'a pojawiły się okulary Człowieka ze Stali, które są jedną z najskuteczniejszych metod kamuflażu w komiksowym uniwersum.

Fortnite Superman gra wideo Epic Games

Nowy sezon nowe dyskusje

Do startu Chapter 2, Season 7 pozostało niewiele czasu. Oznacza to również, że fani Fortnite'a będą mieli wiele powodów do dyskusji. W ostatnich sezonach w grze pojawiły się legendy popkultury, takie jak Lara Croft czy Mandalorianin, a w sezonie 4 Fortnite pojawiły się już postacie z komiksów Marvela. Tymczasem DC Comics nie doczekało się do tej pory takiej samej miłości w Fortnite, ale wygląda na to, że 8 czerwca może się to zmienić. Najnowszy teaser trailer, który Epic opublikował na oficjalnym Twitterze Fortnite'a, zgodnie z formatem, jaki stosował do tej pory z innymi teaserami, przedstawia trzy niewinne przedmioty unoszące się w czymś, co wygląda na statek kosmiczny obcych: gitarę, strzelbę, która prawdopodobnie będzie nową bronią, oraz parę okularów, które zajmują centralne miejsce.

Motyw kosmitów to już stała część Fortnite

Kosmici wydają się być powtarzającym się motywem do tej pory przed sezonem 7, z UFO, które zabierają bohaterów przed rozpoczęciem sezonu i kręgów zbożowych wyskakujących na Colossal Crops. Więc dodanie Kal-Ela, najsłynniejszego kosmity na świecie, do Fortnite z pewnością nie byłoby przesadą. W międzyczasie stały sojusznik Supermana, Batman, był już zajęty w serii komiksów Batman/Fortnite: Zero Point, odkrywając tajemnice gry. Nie zapominajmy jednak, że Superman jest jedną z najpotężniejszych i najbardziej odpornych postaci w historii popkultury, klasycznym archetypem superbohatera, który łączy w sobie silny kompas moralny z mocami wykraczającymi poza możliwości zwykłych śmiertelników. Interesujące będzie więc zobaczyć, jak Człowiek ze Stali odnajdzie się w świecie Fortnite.

Fortnite Superman gra wideo Epic Games

Czytaj dalej