Jak dobrze znasz aplikację Tinder? Oto garść faktów, które Cię zaskoczą

9 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Mobile
Tinder aplikacja mobile internet ludzie
Źródło: pixabay.com

Tinder to aplikacja randkowa, która ma na celu pomoc w nawiązaniu ciekawych znajomości. Posiada miliony użytkowników, jednak mało kto zna poniższe fakty.

Ludzie

Kto najczęściej korzysta z Tindera? - Okazuje się, że są to obywatele takich państw jak Stany Zjednoczone, Brazylia i Wielka Brytania.

Kto spędza więcej czasu w aplikacji? - Pomimo faktu, że więcej mężczyzn jest w rzeczywistości na aplikacji, kobiety spędzają więcej czasu na swiping. Są one również bardziej wybredne niż mężczyźni. Kobiety przesuwają w prawo tylko 14% czasu, podczas gdy mężczyźni machają w prawo 46% wyświetlonych im osób.

Czy wszyscy na Tinderze są prawdziwi? - Niestety ale na Tinderze jest mnóstwo spamerskich botów. Nie jest tak zaskakujące, ale nadal jest to trochę niepokojące.

Czy na Tinderze są sami single? - Niestety ale nie. To jest naprawdę zaskakujące. Aż 42% użytkowników Tindera jest już w związku.

Miejsca

W ilu krajach dostępny jest Tinder? - Aplikacja jest dostępna do użytku w prawie 200 krajach.

Czy czas przesuwania ma znaczenie? - Według badań najwięcej par rozpoczyna znajomość około godziny 21. Bardziej prawdopodobne jest również dopasowanie się z kimś na początku tygodnia niż podczas weekendu.

Czy warto zmienić swoją lokalizację po przeprowadzce? - Użytkownicy, którzy zameldują się w nowym miejscu zostaną przesunięci do przodu. To szansa na więcej par.

Tinder aplikacja mobile internet

Profil

Uśmiech zwiększa szanse na Tinder? - Powinno wydawać się to oczywiste, ale uśmiechanie się faktycznie pomaga zdobyć więcej dopasowań. Użytkownicy, którzy mają ciepły uśmiech na swoim zdjęciu są o 14% bardziej skłonni do dopasowania się do kogoś.

Czy podanie swojego wykształcenia pomoże w doborze par? - Może się wydawać, że dobre zdjęcia są najważniejszą częścią profilu Tinder, ale tak naprawdę jest to edukacja. 96% użytkowników twierdzi, że wymienione wykształcenie jest kluczowym elementem, który decyduje o tym, w którą stronę wykonują swipe.

Czy warto dodać swoją ulubioną muzykę? - Jak najbardziej! Użytkownicy, którzy pozwalają Spotify na publikowanie muzyki, której słuchają, mają około 84% więcej dopasowań niż ci, którzy tego nie robią.

Statystyki

Ile czasu dziennie spędzamy na Tinderze? - Użytkownicy spędzają średnio około 35 minut w aplikacji. Wydaje się to zaskakujące? Przecież to tylko przesuwanie w lewo i prawo a jednak! Tinder jest tak samo uzależniający, jak każda inna platforma mediów społecznościowych.

Ile razy logujemy się do aplikacji? - Przeciętny człowiek loguje się na Tinderze 11 razy w ciągu jednego dnia. Wszyscy wiemy, że każdy sprawdza Instagram i Facebook nieustannie, ale logowanie się na Tinder 11 razy jest dość zaskakujące.

Tinder aplikacja mobile internet

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmiany w Clubhouse. Właśnie wystartowała nowa funkcja!
  2. Najpopularniejszy czat. Jak wyglądała historia Facebook Messenger?
  3. Aktualizacja Google ulepsza informacje o pogodzie i jakości powietrza
  4. Facebook: Hakerzy wykradli dane milionów osób! Jak to się stało?
  5. Prawie 3 dekady na rynku! Jak wyglądały początki firmy Nvidia?
  6. Jak początkowo miał nazywać się Intel? Historia powstania firmy.
Czytaj dalej