Czym są kocie pieniądze? Czy to konkurencja dla DogeCoin?

7 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Carole Baskin pieniądze $CAT kryptowaluta finanse Stany Zjednoczone
Źródło: abc-7.com

Amerykańska celebrytka Carole Baskin postanowiła wprowadzić na rynek swoją kryptowalutę o nazwie $CAT. Czy te wirtualne pieniądze stanął hitem jak DogeCoin?

Kim jest Carole Baskin?

Carole Baskin, aktywistka na rzecz praw dużych kotów, która stała się domową sławą po emisji popularnego filmu dokumentalnego Netflix "Tiger King", ogłosiła uruchomienie własnej kryptowaluty. Kobieta powiedziała, że jej kryptowaluta $CAT jest czymś w rodzaju "monety fanowskiej" dla zwolenników jej sanktuarium Big Cat Rescue w Citrus Park na Florydzie. $CAT pozwoli fanom na zakup towarów i doświadczeń online z sanktuarium za minimalny wydatek 5 dolarów.

$SCAT to nie waluta inwestycyjna?

Baskin wyjaśniła, że jej kryptowaluta, nie jest walutą inwestycyjną. To bardziej fanowski token, którym można pokazać swoje wsparcie dla dużych kotów. $CAT jest obecnie wyceniany na nieco ponad 10 dolarów.

Carole Baskin pieniądze $CAT kryptowaluta finanse

Mieszane przyjęcie nowej kryptowaluty

Niektórzy ze zwolenników Baskin z zadowoleniem przyjęli nowe przedsięwzięcie, ale większość użytkowników, którzy skomentowali post, stwierdziła, że chcieliby pozostać przy Dogecoinie, który zyskał szaloną popularność dzięki prezesowi Tesli Elonowi Muskowi, który spopularyzował cyfrową walutę serią tweetów. $CAT token może być używany do zakupu spacerów w sanktuarium Baskin's Big Cat Rescue, o tematyce kotów i konwersacji z Baskin i lub jej załogą. Posiadanie monety $CAT może również przyznać inwestorom dostęp do pomieszczeń Clubhouse Big Cat Rescue i prywatnych czatów na Telegramie i innych platformach mediów społecznościowych.

Film dokumentalny "Królowa Tygrysów", z którego zasłynęła Baskin, pojawił się w zeszłym roku na platformie Netflix. Pokazał on sanktuarium dzikich zwierząt Baskina na Florydzie. Miejsce to zapewnia dożywotnią opiekę egzotycznym kotom i jest domem dla ponad 50 zwierząt, w tym lampartów i lwów.

Carole Baskin pieniądze $CAT kryptowaluta finanse

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy Resident Evil: Village potrafi przestraszyć? Recenzja gry
  2. Nowa Polska gra właśnie wchodzi na rynek! Czym jest tajemnicza Papetura
  3. Ile pieniędzy wygenerował Fortnite? Raport z lat 2018-2019 szokuje!
  4. Nongunz Doppelganger Edition już dostępne na Steam. O czym jest ta gra?
  5. Jak połączyć Discord z PlayStation 5? Kompleksowy poradnik krok po kroku
  6. Pieniądze: W jakie kryptowaluty zainwestować? 7 ciekawych propozycji
Czytaj dalej