Znamy możliwą datę premiery Among Us na PlayStation! Gracze jeszcze chwilę poczekają

7 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Among Us DLC PlayStation Xbox
Źródło: techio.co

Gracze czekają na wydanie gry Among Us na konsole PlayStation. W bazie danych pojawiła się informacja o możliwej dacie premiery tej gry.

PlayStation daje nadzieje na szybką premierę Among Us

PlayStation podało wreszcie możliwą datę premiery gry Among Us na PS4 i PS5. Port gry Among Us na konsole PlayStation został ujawniony podczas pokazu Sony State of Play, ale do tej pory nie było żadnych informacji na temat daty premiery w tym roku.

Among Us gra wideo multiplayer Epic Games Store

Sukces, którego nikt się nie spodziewał

Od czasu sukcesu Among Us w 2020 roku, gra była przenoszona na kolejne konsole w ciągu ostatniego roku. Gra ukazała się na Nintendo Switch pod koniec 2020 roku i okazała się ogromnym sukcesem w sprzedaży. Ogłoszono również, że Among Us zostanie wydana na konsole Xbox w 2021 roku, ale data premiery na Xbox jest również nieznana. Podczas gdy Among Us został wydany dla Xbox Game Pass na PC, wciąż nie został jeszcze wydany dla konsol Xbox, jak również Xbox Game Pass na konsolach. Jednak w przypadku PlayStation, istnieje teraz możliwy trop co do tego, kiedy Among Us zostanie wydane. Data premiery zarówno dla PS4, jak i PS5 to najprawdopodobniej 31 sierpnia 2021 roku. Na razie jest to główny, lecz nie potwierdzony trop.

Nowa aktualizacja jest już w drodze

Among Us otrzymało kilka dużych aktualizacji w ciągu ostatnich kilku miesięcy i jest na dobrej drodze, aby otrzymać więcej zawartości w najbliższej przyszłości. W zeszłym miesiącu dodano lobby dla 15 graczy, a także możliwość posiadania trzech Impostorów w jednej grze. Aktualizacja, która pojawi się w tym miesiącu, czyli 7 lipca, doda nowe zadanie czyszczenia otworów wentylacyjnych, które potencjalnie może wyrzucić Impostorów z otworów wentylacyjnych. Nie wiadomo jeszcze, czy ta data premiery jest wiarygodna, czy nie. Nawet jeśli data 31 sierpnia okaże się tylko pustym hasłem to i tak przybliża to graczy do otrzymania tego, jakże wyczekiwanego tytułu.

Among Us gra wideo multiplayer Epic Games Store

Czytaj dalej