Takiej wersji Cyberpunka 2077 jeszcze nie widziałeś! YouTuber odkrył coś czego nikt miał nie zobaczyć!

6 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Cyberpunk 2077 CD Red Projekt
Źródło: polygon.com

Pewien YouTuber usunął wszystkie łatki i aktualizacje z Cyberpunk 2077 i znalazł zawartość, w formie, która nigdy się nie ukazała.

Jak wygląda Cyberpunk bez wszystkich łątek i aktualizacji?

YouTuber Tyler McVicker usunął wszystkie łatki i aktualizacje z Cyberpunk 2077, a następnie odłączył swoją konsolę od internetu. Dzięki temu był w stanie zagrać w grę, która została zainstalowana na płytach. W ten sposób znalazł zawartość, która została usunięta i zobaczył, jak wiele było błędów i problemów w grze. Choć Cyberpunk 2077 otrzymał łatkę pierwszego dnia, nie wystarczyła ona do naprawienia problemów, które nękały grę w momencie premiery.

Cyberpunk 2077

"Klapa" zamiast udanej premiery

Cyberpunk 2077 został wydany w grudniu 2020 roku po tym, jak wielokrotnie przesuwano jego premierę. Oczekiwania były wysokie, a fani byli podekscytowani najnowszą grą od twórców Wiedźmina. Niestety, od czasu premiery gry, nagłówki gazet zdominowane są przez pozwy sądowe, błędy i łatki. Cyberpunk 2077 został usunięty z PlayStation Store z powodu błędów i problemów, a do obsługi zwrotów pieniędzy stworzono specjalne zasady. Mimo że gra wróciła już do PlayStation Store, wciąż istnieje ostrzeżenie dla graczy, którzy rozważają jej zakup. Być może to, co mówi najwięcej o niestabilnych i szalonych pierwszych sześciu miesiącach od premiery gry, to fakt, że dopiero teraz osiągnęła ona stan, w którym CD Projekt Red uważa ją za zadowalająco stabilną.

YouTuber wyjaśnia

Tyler McVicker wyjaśnia, że gra, która jest ładowana na fizyczną kopię płyty Cyberpunk 2077 to wersja gry z września 2020 roku, co czyni ją starszą niż ta, która była dostępna w momencie premiery. Kiedy odinstalował łatki i aktualizacje oraz odłączył swoją konsolę od Internetu, aby upewnić się, że nie będzie się aktualizować, był w stanie zagrać w wersję beta Cyberpunk 2077, grę, która była niedokończona i pełna błędów, ale także zawartości, której nie ma w obecnie grywalnej wersji gry.

Ten projekt Redów nie wypalił

Premiera Cyberpunk 2077 była historyczna, ale nie w taki sposób, w jaki miała być. Gra potrzebowała więcej czasu. Opóźnienia spowodowały jedynie, że pracownicy byli przepracowani i wywołały lawinę komentarzy. Świadomość, że niektóre aspekty gry zostały poświęcone, aby gra działała na starszych konsolach, jest frustrująca nie tylko z perspektywy gracza, ale także wiedząc, że deweloperzy poświęcili to, co uważali za niezbędną mechanikę gry.

Cyberpunk 2077 cd projekt red gra wideo

Czytaj dalej