Supermassive Games zgłosiło znak towarowy! Dzięki temu wiemy co nieco o czwartej części antologii!

5 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Supermassive Games horror The Dark Pictures antologia
Źródło: pushsquare.com

Supermassive Games zgłosiło znak towarowy do czwartej części swojej antologii. Twórcy gry zrobili to jeszcze przed wydanie trzeciej części antologii.

Wygląda na to, że niezapowiedziana czwarta część serii gier grozy The Dark Pictures będzie nosiła tytuł, The Devil in Me. Tak przynajmniej wynika z ostatniego zgłoszenia znaku towarowego. Supermassive Games, czyli twórca min. Man of Medan oraz Little Hope pracuje obecnie nad ukończeniem trzeciej gry w antologii. Gra o podtytule House of Ashes, ma się ukazać w październiku 2021 roku.

Twórcy wyprzedzają fakty

Choć Supermassive wciąż pracuje nad trzecim wpisem w serii Dark Pictures, The Dark Pictures: House of Ashes, nie powstrzymało to dewelopera przed złożeniem wniosku o znak towarowy dla oczekiwanej czwartej części. Wniosek o znak towarowy dotyczy właśnie The Devil in Me w imieniu Supermassive Games. Logo zawiera szkło powiększające przymocowane do dolnej części litery "v" w "Devil".

Supermassive Games horror The Dark Pictures antologia

Czego możemy spodziewać się po czwartej części antologii?

Przy niewielkiej ilości dostępnych informacji, sam tytuł nadal sugeruje kilka możliwych scenariuszy dla czwartej odsłony Dark Pictures. Wzmianka o diable ma podtekst religijny, ale czy jest to dosłowne, czy przenośne, to się dopiero okaże. "The Devil in Me" może sugerować, że gra skupia się na opętaniu przez demona i wypędzaniu złych duchów poprzez egzorcyzmy, szczególnie jeśli interpretować to w dosłownym znaczeniu. Gracze mogliby walczyć z demoniczną siłą, która poluje na bohaterów, próbując ich opętać i zwrócić przeciwko sobie.

Póki co to tylko spekulacje

Wszystko to są jednak tylko spekulacje. Trzecia odsłona antologii The Dark Pictures każe się dopiero w październiku, więc gracze będą musieli jeszcze trochę poczekać, zanim pojawią się istotne informacje. The Devil in Me jest najwyraźniej w bardzo wczesnej fazie rozwoju, a cykl marketingowy słusznie skupi się na House of Ashes do czasu jego wydania.

Supermassive Games horror The Dark Pictures antologia

Czytaj dalej