Twój antywirus pomoże Ci wykopać Bitcoin? To stanie się już lada moment!

6 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Norton Antywirus kryptowaluta Bitcoin internet pieniądze
Źródło: pixabay.com

Firma Norton produkująca oprogramowanie antywirusowe ogłosiła, że ich antywirus umożliwi użytkownikom bezpieczne wydobywanie kryptowalut.

Antywirus kopiący kryptowaluty? To możliwe!

Firma NortonLifeLock ogłosiła, że jej program antywirusowy Norton 360 wkrótce będzie miał wbudowaną funkcję wydobywania kryptowalut, trafnie nazwaną Norton Crypto. Nowa funkcja została już udostępniona wybranym uczestnikom programu wczesnych użytkowników, którzy wykorzystają procesory graficzne swoich urządzeń do wydobywania Ethereum, które następnie będzie można przechowywać w portfelu w chmurze. Jeśli martwisz się, że nie masz wystarczającej mocy obliczeniowej, Norton pozwoli również użytkownikom połączyć swoje wysiłki razem, a następnie podzielić blok na indywidualne zarobki.

Norton Antywirus kryptowaluta Bitcoin internet pieniądze

Norton to pionier

Dyrektor ds. produktów w NortonLifeLock Gagan Singh ogłosił, że firma jest dumna, że jako pierwsza firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem konsumentów oferuje górnikom kryptowalut możliwość bezpiecznego i łatwego przekształcenia bezczynnego czasu pracy na swoich komputerach w okazję do zarabiania cyfrowej waluty. Dzięki Norton Crypto klienci firmy mogą wydobywać kryptowaluty za pomocą zaledwie kilku kliknięć, omijając wiele barier wejścia w ekosystem kryptowalut.

Kiedy wejdzie ta funkcja?

Norton twierdzi, że pełna funkcja zostanie wprowadzona do wszystkich użytkowników Norton 360 w nadchodzących tygodniach. Niestety na ten moment nie ma podanej większej ilości szczegółów.

MobileCoin nowa kryptowaluta na rynku

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ta waluta wciąż nabiera rozpędu! Teraz będziesz mógł ją kupić w nowym miejscu
  2. Znana przeglądarka wprowadza zmiany. Zmieni to obecny wygląd internetu!
  3. Ci twórcy muszą zmienić tytuł swojej produkcji. Wszystko przez zeszłoroczną sytuację na świecie
  4. Niespodziewany ruch firmy Sony! Ta decyzja wielu osobom się nie spodoba
  5. Facebook z nieprawidłościami! Dochodzenie obnażyło amerykańskiego giganta
  6. Bitcoin w nowej odsłonie? Tego ruchu nikt się nie spodziewał!
Czytaj dalej