Ta waluta wciąż nabiera rozpędu! Teraz będziesz mógł ją kupić w nowym miejscu

6 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Dogecoin kryptowaluta pieniądze internet
Źródło: pixabay.com

Kryptowaluta nawiązująca do popularnego mema "doge" trafiła właśnie na platformę Coinbase Pro. Jak można ją tam kupić?

Platforma handlowa dodaje Dogecoin!

Coinbase ogłosił, że użytkownicy będą mogli handlować Dogecoin na Coinbase Pro, czyli bardziej zaawansowanej platformie handlowej. Nie jest zaskoczeniem, że Coinbase Pro zdecydowała się dodać ulubioną kryptowalutę fanów do swojej linii handlowej. W pewnym momencie w zeszłym miesiącu, jeden Dogecoin był wart 0,63 dolara. Działo się to jeszcze przed występem Elona Muska w Saturday Night Live. Jeden Dogecoin jest obecnie wart 0,40 dolara, co stanowi 19,35% wzrost w ciągu ostatniego tygodnia, zgodnie z danymi w czasie rzeczywistym śledzonymi przez CoinMarketCap.

Dogecoin kryptowaluta pieniądze internet

Jak kupić Dogecoin na Coinbase Pro?

Jeśli nie masz jeszcze konta, po prostu musisz się zarejestrować. Należy jednak pamiętać, że Coinbase Pro ma interfejs zaprojektowany dla bardziej zaawansowanych traderów, podczas gdy Coinbase jest łatwiejszy w użyciu dla początkujących. Jeśli posiadasz już Dogecoin, możesz go również przenieść na konto Coinbase Pro. Zwykła platforma Coinbase - jedno z najpopularniejszych miejsc do handlu kryptowalutami - nie obsługuje Dogecoin, ale możesz dodać ją do swojej listy życzeń kryptowalut, jeśli wolisz bardziej początkującą platformę. Jeśli zarejestrujesz się na zwykłe konto Coinbase, otrzymasz również Bitcoin o wartości 5 dolarów za darmo po weryfikacji tożsamości.

Czym jest Dogecoin?

Dogecoin został stworzony w 2013 roku przez pracownika Adobe Jacksona Palmera i inżyniera oprogramowania Billy'ego Markusa, zgodnie z raportem CoinDesk. Jest to gra na popularnym memie internetowym z japońskim Shiba Inu oznaczonym jako "doge". Jego niepoważny nastrój spowodował, że stał się hitem i przyciągnął ogromną liczbę zwolenników.

Dogecoin kryptowaluta pieniądze internet

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana przeglądarka wprowadza zmiany. Zmieni to obecny wygląd internetu!
  2. Ci twórcy muszą zmienić tytuł swojej produkcji. Wszystko przez zeszłoroczną sytuację na świecie
  3. Niespodziewany ruch firmy Sony! Ta decyzja wielu osobom się nie spodoba
  4. Facebook z nieprawidłościami! Dochodzenie obnażyło amerykańskiego giganta
  5. Bitcoin w nowej odsłonie? Tego ruchu nikt się nie spodziewał!
  6. Na tę produkcję czekał cały świat! Czy polskie studio powtórzy swój sukces?
Czytaj dalej