Na tę produkcję czekał cały świat! Czy polskie studio powtórzy swój sukces?

4 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Ubisoft gra wideo 2021
Źródło: microsoft.com

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest kolejną odsłoną cyklu FPS zrealizowaną przez polskie studio CI Games. Gdzie zabierze gracza druga część serii?

O czym jest Sniper Ghost Warrior Contracts 2?

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest drugą odsłoną cyklu od studia CI Games. Gracz wciela się w niej w profesjonalnego snajpera, którego zadaniem jest eliminacja niebezpiecznych ludzi z imponująco dużych odległości. W tej części fabuła przenosi gracza aż na Bliski Wschód. To właśnie w tym miejscu przyjdzie mu spróbować obalić przestępczy syndykat, która sprawuje twardą władzę w tym rejonie.

Miejscem, w którym rozgrywa się akcja gry, jest dokładnie granica Libanu oraz Syrii. Obszar ten jest określany jako miejsce panującego bezprawia. To właśnie tam swoją siedzibę założył wyżej wspomniany syndykat. Celem gracza wcielającego się w tytułowego snajpera jest i systematyczna eliminacja kolejnych członków należących do syndykatu. Dzięki temu gracz rozbije grupę i przyczyni się do rozwiązania narastającego konfliktu, w którym uczestniczy syndykat.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 gra wideo

Mechanika

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zawiera wiele zadań głównych oraz kilka pobocznych. Główna kampania zawarta w grze rozgrywa się na pięciu mapach o dość dużych rozmiarach. Gracz może zrealizować każdy z kontraktów na wiele sposobów, dzięki czemu misje może przechodzić nawet kilka razy, zbierając przy tym dodatkowe osiągnięcia. Kluczowym aspektem będzie odpowiednie rozeznanie się po okolicy, ocena ryzyka, a także opracowanie strategii eliminacji celu. Produkcja od studia CI Games zawiera bardzo dobrze odwzorowany sprzęt snajperski. Momenty strzałów ukazane są z efektem slow motion, który nadaje odpowiedniego klimatu.

Produkcja ukazała się już na komputery osobiste (PC) konsolę PlayStation 4, a także Xbox One i Xbox Serie S/X. W najbliższych miesiącach pojawi się także na PlayStation 5.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zbliżają się ogromne przeceny! Sprawdź ile na nich zyskasz!
  2. Duży skok! Ta waluta znów jest w cenie. Można było na niej nieźle zarobić!
  3. To jest naprawdę dobre! Ta produkcja wciągnie Cię na dłuższą chwilę!
  4. Ogromne pieniądze za...kawałek kurczaka. Fast-food zmieni życie tego internauty!
  5. Wkrótce będziesz używał tego portfela. Zostanie wprowadzony już wkrótce
  6. Rekordowo pieniądze za zbijanie bąków? Ta firma zarobiła miliony nie wydając nic nowego!
Czytaj dalej