Ci twórcy muszą zmienić tytuł swojej produkcji. Wszystko przez zeszłoroczną sytuację na świecie

5 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Rainbow Six Quarantine gra wideo 2021 Ubisoft
Źródło: pixabay.com

Wydawca Ubisoft planuje w pełni ujawnić Rainbow Six Quarantine z uaktualnionym tytułem podczas Ubisoft Forward.

Nowy tytuł zostanie podany za tydzień

Podczas imprezy Ubisoft Forward na E3 2021, Ubisoft planuje zaprezentować Rainbow Six Quarantine, jednocześnie ujawniając nową nazwę. Początkowo pokazany na E3 2019, Rainbow Six Quarantine to tytuł kooperacyjny dla trzech graczy, wielokrotnie opóźniany przez Ubisoft. Pierwsze przesunięcie okna wydania Rainbow Six Quarantine nastąpiło pod koniec 2019 roku, po słabym przyjęciu wokół The Division 2 i Ghost Recon: Breakpoint.

Rainbow Six Quarantine gra wideo 2021 Ubisoft

Wszystko przez zeszłoroczną sytuację

W związku z zeszłoroczną sytuacją na świecie zaczęły krążyć plotki o rzekomej zmianie nazwy. Według doniesień Rainbow Six Parasite służył jako możliwy pretendent, choć Ubisoft szybko obalił to twierdzenie, odnosząc się do Parasite jako wyciekłego tytułu zastępczego. Nie jest to jedyna wyciekła informacja dotycząca nowego Rainbow Six. Ponieważ konferencja E3 firmy Ubisoft zaplanowana jest na 12 czerwca, fani Rainbow Six nie muszą już długo czekać, aby zobaczyć prawdziwą grę w akcji. Ubisoft podzielił się swoimi planami na tegoroczne targi E3, przedstawiając zarys tego, czego fani mogą się spodziewać po Ubisoft Forward. Treść informacji prasowej wydawcy sugeruje, że Rainbow Six Quarantine, które wcześniej nosiło tytuł Rainbow Six, oficjalnie otrzyma nową nazwę również podczas tego wydarzenia.

Ubisoft przyzwyczaił do zmian

To podobno nie pierwszy raz w ostatnim czasie, kiedy Ubisoft zmienia nazwę wcześniej zapowiedzianego projektu z powodu okoliczności, na które nie ma wpływu. Immortals: Fenyx Rising pierwotnie trafił do świadomości publicznej jako Gods & Monsters; doniesienia sugerują, że spór z Monster Energy zmusił francuskiego wydawcę do zmiany kursu. Ubisoft Forward może również zobaczyć najnowszą przygodę Rainbow Six, która otrzyma konkretną datę premiery. W chwili obecnej wydawca ma tytuł wpisany na rok fiskalny 2021/2022, co oznacza, że może się on ukazać w dowolnym miejscu pomiędzy chwilą obecną a 31 marca 2022 roku.

Rainbow Six Quarantine gra wideo 2021 Ubisoft

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niespodziewany ruch firmy Sony! Ta decyzja wielu osobom się nie spodoba
  2. Facebook z nieprawidłościami! Dochodzenie obnażyło amerykańskiego giganta
  3. Bitcoin w nowej odsłonie? Tego ruchu nikt się nie spodziewał!
  4. Na tę produkcję czekał cały świat! Czy polskie studio powtórzy swój sukces?
  5. Zbliżają się ogromne przeceny! Sprawdź ile na nich zyskasz!
  6. Duży skok! Ta waluta znów jest w cenie. Można było na niej nieźle zarobić!
Czytaj dalej