Bitcoin w nowej odsłonie? Tego ruchu nikt się nie spodziewał!

4 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
GTA Bitcoin pieniądze internet Rockstar Games
Źródło: pixabay.com

Grand Theft Auto 6 ma podobno zawierać działającą giełdę, domy maklerskie i kryptowaluty, które będzie można zarobić w misjach o wysoką stawkę.

Bitcoiny zamiast gotówki w najnowszym GTA?

Według najnowszych plotek, Grand Theft Auto VI będzie zawierać fikcyjną kryptowalutę w grze. Rockstar Games znane jest z satyryzowania amerykańskiej kultury w swoich grach, więc nie byłoby niespodzianką, gdyby deweloper wziął na celownik jedno z największych szaleństw w świecie ekonomii w GTA 6. To, czy kryptowaluty będą w rozkwicie lub na językach wszystkich, kiedy Rockstar w końcu zdecyduje się wydać grę, to już zupełnie inna kwestia.

GTA Bitcoin pieniądze internet Rockstar Games

Rockstar może to naprawdę zrobić!

Plotki sugerują, że GTA 6 może ukazać się najwcześniej w 2023 roku, co pokrywa się z czasem, jaki był potrzebny na stworzenie Red Dead Redemption 2 po premierze Grand Theft Auto V. Biorąc pod uwagę, że od ostatniej odsłony uznanej serii kryminalnych sandboxów Rockstar minęła prawie dekada, niecierpliwi fani z niecierpliwością wyczekują każdej informacji, jaką studio może ujawnić. Gracze będą mogli podobno zarabiać bitcoiny zamiast gotówki, w misjach od niektórych postaci, które mają na celu przekazanie dużych i niemożliwych do wyśledzenia sum pieniędzy. Oczywiście, ponieważ Rockstar nie używa prawdziwych marek ani firm w Grand Theft Auto, waluta, o której mowa, będzie prawdopodobnie parodią Bitcoina lub innych popularnych kryptowalut, takich jak Dogecoin.

Wszyscy czekają na "szóstkę"

Grand Theft Auto 6 bez wątpienia ma na swoich barkach dużą presję. Nie tylko musi być kontynuacją jednej z największych produkcji rozrywkowych wszech czasów, ale musi też dorównać jakościowo siostrzanej grze Red Dead Redemption 2. Rockstar, zwiększając swoje ambicje i wzbogacając giełdę w GTA 5 o kryptowaluty, może okazać się jednym z wielu sposobów na ulepszenie świata i rozgrywki w GTA 6. Inne plotki i spekulacje sugerują, że akcja GTA 6 będzie rozgrywać się w Vice City, ale prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim Rockstar potwierdzi kluczowe szczegóły, takie jak lokalizacja.

GTA Bitcoin pieniądze internet Rockstar Games

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na tę produkcję czekał cały świat! Czy polskie studio powtórzy swój sukces?
  2. Zbliżają się ogromne przeceny! Sprawdź ile na nich zyskasz!
  3. Duży skok! Ta waluta znów jest w cenie. Można było na niej nieźle zarobić!
  4. To jest naprawdę dobre! Ta produkcja wciągnie Cię na dłuższą chwilę!
  5. Ogromne pieniądze za...kawałek kurczaka. Fast-food zmieni życie tego internauty!
  6. Wieloletni spór dobiegł końca! Czy firma otrzyma to co się jej należy?
Czytaj dalej