Valve wydało aktualizację do CS:GO. Nie zgadniesz co stało się jej hitem

4 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Counter Strike Global Offensive gra wideo Steam aktualizacja
Źródło: store.steampowered.com

Wraz z aktualizacją wysłaną dziś przez Valve, Counter-Strike Global Offensive spotkało się z kilkoma poważnymi zmianami. Jakimi konkretnie?

Nowa usługi

Operacja Złamany Kieł, która rozpoczęła się 03 grudnia 2020 roku, dobiegła końca. Ancient zastąpił Train w puli map Active Duty, a twórcy wprowadzili Snakebite Case zawierający 17 nowych skórek. Użytkownicy, którzy wciąż nie ukończyli swoich misji, mogą to zrobić do 15 maja i również odebrać nagrody. Valve dodało również usługę subskrypcji premium o nazwie CS:GO 360 Stats dla użytkowników, którzy chcą nadal przeglądać statystyki rywalizacji i wingmanów tak jak podczas Operacji Złamany Kieł. Subskrypcja, podobnie jak w DotA+, kosztuje 1$ miesięcznie. Kilku użytkowników jest oburzonych usunięciem Traina, zamiast Mirage'a, z puli map Active Duty i włączeniem CS:GO 360 Stats, które, jak twierdzą krytycy, powinny być udostępniane za darmo. Aktualizacja wprowadza także ulepszone zabezpieczenia i stabilizuje grę. Kilka map, w tym Nuke, Ancient i Frostbite otrzymały również drobne poprawki.

Counter Strike Global Offensive Ancient gra wideo

Co dodano/naprawiono?

Naprawiono mapy społeczności, których tekstury były czarne w wyniku poprzednich poprawek zabezpieczeń. Dla dużych map społecznościowych dodano możliwość wygaszania funkcji "zwiększ kontrast" gracza poza płaszczyznę mgły daleko-Z poprzez ustawienie opcji fadeplayervisibilityfarz na "true" w parametrach info_map_parameters. Dodano także drobne poprawki do bezpieczeństwa i stabilności całej gry. Internautów zainteresowało najbardziej dodanie nowej szaty graficznej dla...kurczaków.

Zmiany w mapach

Do aktualnej puli map konkursowych Active Duty Group dodano Ancient. To spowodowało, że Train został usunięty z Active Duty Group. Mapy Grind i Mocha zostały dodane do oficjalnego systemu dobierania graczy w trybach gry Scrimmage, Casual i Deathmatch, zastępując Apollo, Engage i Anubis natomiast Calavera i Pitstop zostały dodane do oficjalnego systemu dobierania graczy w trybie gry Wingman, zastępując Elysion i Guard.

Counter Strike Global Offensive kurczak gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ranking: Najpopularniejsze gry od Square Enix (miejsca 1-5)
  2. Wyciekły treści związane z Battlefield 6!
  3. Jak zagrać w Resident Evil bez ograniczeń czasowych? Oto instrukcja
  4. Poradnik: Którą broń w NieR Replicant wybrać? Opis broni fabularnych
  5. 3 tytuły dla każdego kto lubi się bać. Najstraszniejsze horrory cz.4
  6. Jak zarobić duże pieniądze z domu? Z pomocą przychodzi Minecraft
Czytaj dalej