Pełna wersja po długich miesiącach bety. Premiera Crowfall: Throne War

5 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Crowfall Throne War premiery gier gry 2021
Źródło: crowfall.com

Gra Crowfall: Throne War była dostępne w okrojonej wersji już od kilku miesięcy. Teraz trafia ona jednak do rąk graczy w pełnej okazałości.

Fabuła gry

Rozgrywka rozpoczyna się od utworzenia własnej postaci przez gracza. Decyduje on o jej rasie i początkowych umiejętnościach. W trakcie trwania rozgrywki poszczególne zdolności mogą być rozwijane i zmieniane w dowolny sposób. Dodatkowo gracz może wybrać frakcję, do której będzie należał. Do wyboru ma on 12 grup, które podzielone są na 3 kategorie. Frakcje z poszczególnych kategorii mają odmienne cele. Frakcja Chaosu dąży do anarchii, frakcja Porządku chce spokoju, natomiast frakcja Równowagi dąży do czegoś pomiędzy tymi dwoma.

Crowfall Throne War premiery gier gry 2021

Mechanika gry

Crowfall to gra z gatunku MMORPG. Cechą wyróżniającą ten tytuł spośród innych jest jednak sposób, w jaki zostały wykreowane poszczególne światy. Każdy z nich jest bowiem osobnym serwerem oraz bazą do specjalnej kampanii. Gracze mogą badać poszczególne światy przez okres od jednego do trzech miesięcy. Po upływie tego czasu światy te zostają unicestwione, a na ich miejsce pojawiają się nowe. W tym czasie gracze znajdujący się na serwerze zmuszeni są do walki między sobą. Unicestwienie jednego ze światów sprawia, że gracz musi wybrać kolejny, do którego chce dołączyć. Jednakże każdy świat posiada swoje własne zasady, które mogą znacząco się od siebie różnić.

Wieczne Królestwa

Surowce zebrane podczas rozgrywki można wykorzystać w strefach o nazwie Wieczne Królestwa. Każdy z graczy może bowiem zaprojektować swoje własne królestwo, a następnie zarządzać nim i udoskonalać. Inni gracze będą mogli odwiedzać jego królestwo pod warunkiem przestrzegania zasad narzuconych przez niego. Gracz, który organizuje swój własny dwór, musi być cały czas czujny, bowiem inni przebywający tam gracze mogą np. zbuntować się.

Crowfall Throne War premiery gier gry 2021

Czytaj dalej