Zbliżają się ogromne przeceny! Sprawdź ile na nich zyskasz!

4 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Amazon Internet zakupy pieniądze
Źródło: pixabay.com

Amazon Prime Day 2021 odbędzie się w dniach 21 i 22 czerwca. Amazon potwierdził te daty w środę rano. Sprzedawca obiecuje ponad dwa miliony ofert w każdej kategorii.

W przeszłości, Amazon Prime Day zwykle występował w lipcu. Jednak w zeszłym roku sytuacja na świecie spowodowała, że Amazon przesunął swoje wydarzenie sprzedażowe na październik. To sprawia, że jest to drugi rok z rzędu, w którym Amazon zmienił datę Prime Day. Tak czy inaczej, jesteśmy tylko kilka tygodni od tej pierwszej partii Prime Day.

Amazon

Czym jest Amazon Prime Day?

Prime Day to 48-godzinne święto detaliczne przeznaczone dla członków Prime. Amazon Prime Day pierwotnie rozpoczął się w lipcu 2015 roku jako sposób na uczczenie 20. rocznicy Amazon. Przez 24 godziny Amazon obniżył ceny setek przedmiotów na swojej stronie. Wydarzenie było hitem i od tego czasu Amazon Prime Day urósł do masowego święta detalicznego. Prime Day zazwyczaj obchodzony jest w lipcu, ale Amazon potwierdził, że Prime Day 2021 odbędzie się w dniach 21 i 22 czerwca. Pierwsze święto Prime Day trwało 24 godziny. W 2017 roku Amazon rozszerzył czas trwania Prime Day z 24-godzinnego wydarzenia na takie, które trwało przez 30 godzin. W 2018 roku Amazon rozszerzył święto do 36 godzin, a w 2019 roku trwało ono pełne 48 godzin. Prime Day 2021 będzie trwał 48 godzin tak jak w zeszłym roku.

Jak przygotować się do Amazon Prime Day?

Jeśli nie jesteś członkiem Prime, nie możesz wziąć udziału w Prime Day. Jednak to, co możesz zrobić, to zapisać się na bezpłatne członkostwo Prime. Bezpłatna próba trwa 30 dni, co jest więcej niż wystarczające , aby skorzystać z promocji Amazon.

Amazon

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duży skok! Ta waluta znów jest w cenie. Można było na niej nieźle zarobić!
  2. To jest naprawdę dobre! Ta produkcja wciągnie Cię na dłuższą chwilę!
  3. Ogromne pieniądze za...kawałek kurczaka. Fast-food zmieni życie tego internauty!
  4. Wieloletni spór dobiegł końca! Czy firma otrzyma to co się jej należy?
  5. Wkrótce będziesz używał tego portfela. Zostanie wprowadzony już wkrótce
  6. Rekordowo pieniądze za zbijanie bąków? Ta firma zarobiła miliony nie wydając nic nowego!
Czytaj dalej