Duży skok! Ta waluta znów jest w cenie. Można było na niej nieźle zarobić!

3 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Dogecoin kryptowaluta Bitcoin pieniądze internet social media
Źródło: pixabay.com

Dogecoin czyli oparta na internetowym trendzie związanym z memami właśnie zaliczyła duży wzrost swojej wartości. Czy będzie można na niej zarobić jeszcze więcej?

Skok memicznej kryptowaluty

Dogecoin czyli oparta na memach kryptowaluta popularna wśród inwestorów detalicznych, podskoczyła w środę, korzystając z wiadomości, że giełda aktywów cyfrowych Coinbase udostępni jednostkę kryptowaluty swoim użytkownikom na swojej platformie handlowej. Coinbase ogłosił we wtorek , że będzie natychmiast akceptować przychodzące przelewy z Dogecoin.

Dogecoin kryptowaluta Bitcoin pieniądze internet

Powrót na dobre tory po chwilowych problemach

Cena Dogecoin wzrosła o 31 i obecnie wynosi 0,41 dolara. To popchnęło kapitalizację rynkową kryptowaluty do 54 miliardów dolarów, czyniąc ją szóstym co do wielkości tokenem. Odbicie Dogecoin przychodzi w okresie, w którym kryptowaluta obserwuje konsolidację pozycji. Dogecoin stracił ponad jedną trzecią swojej ceny po tym, jak Musk, wielki zwolennik tej waluty, nazwał ją "hustle" podczas swojego gościnnego występu w programie Saturday Night Live.

Dlaczego Dogecoin ponownie wzrósł?

Wzrost tokena nastąpił podczas gwałtownego wzrostu handlu online akcjami i kryptowalutami przez inwestorów detalicznych, którzy utknęli w domu z dodatkową gotówką z powodu zeszłorocznej sytuacji na świecie. Moneta nie odnotowała dużego wzrostu w wykorzystaniu do płatności lub w handlu. Boom w wykorzystaniu aplikacji do handlu online, takich jak Robinhood, napędzał również napędzany przez media społecznościowe rajd akcji GameStop w tym roku, który postawił inwestorów detalicznych przeciwko funduszom hedgingowym.

Doge kryptowaluta pieniądze finanse

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To jest naprawdę dobre! Ta produkcja wciągnie Cię na dłuższą chwilę!
  2. Ogromne pieniądze za...kawałek kurczaka. Fast-food zmieni życie tego internauty!
  3. Wieloletni spór dobiegł końca! Czy firma otrzyma to co się jej należy?
  4. Wkrótce będziesz używał tego portfela. Zostanie wprowadzony już wkrótce
  5. Rekordowo pieniądze za zbijanie bąków? Ta firma zarobiła miliony nie wydając nic nowego!
  6. Ten tytuł zaczął przyciągać przed ekrany miliony osób! Co takiego zrobili twórcy?
Czytaj dalej