Wyciekły treści związane z Battlefield 6!

3 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Battlefield 6 ELectronic Arts screen z gry 2021
Źródło: tomsguide.com

W sieci krąży kilka nowych zrzutów ekranu, a nieoficjalne źródła przedstawiają je jako wyciekłe obrazy z Battlefield 6. Czy powinniśmy traktować te treści bardzo poważnie czy jednak to tylko mistyfikacja internautów? Okazuje się, że screeny są dość wiarygodne, a wydarzenie to może nieznacznie przyśpieszyć komunikat twórców o najnowszej odsłonie serii.

Wyciekły dwie fotografie rzekomej rozgrywki

Battlefield 6 to jeden z największych projektów, nad którym pracuje studio Electronic Arts. Od premiery Battlefield 5 minęło już ponad dwa lata. Wydawca nie ujawnił jeszcze żadnych szczegółów na temat kolejnej odsłony serii. Najnowsze fotografie, które już krążą po sieci, rzekomo zostały przechwycone bezpośrednio z trailera gry. Pierwszy zrzut ekranu pochodzi z trailera gry i przedstawia grupę wojskowych helikopterów nad wyspą. Drugi z nich idzie jednak jeszcze dalej, pokazując scenę rozgrywki z widoku kokpitu jednego z tych helikopterów. HUD na zrzucie ekranu jest bardzo podobny do tego z Battlefield 3 i 4, co czyni ten przeciek bardziej wiarygodnym.

Battlefield 6 ELectronic Arts screen z gry

Battlefield 6 ELectronic Arts screen z gry

Przecieki spowodują, że informacje o grze od Electronic Arts pojawią się wcześniej?

Jeśli powyższe przecieki są prawdziwe, to EA prawdopodobnie będzie próbowało zapowiedzieć grę, wcześniej niż się spodziewano, aby uniknąć kolejnych przecieków. Nie wspominamy już o tym, że podobne przecieki miały miejsce również w przypadku Battlefielda V na kilka tygodni przed jego oficjalną zapowiedzią. Jak ujawniło ElectronicArtsBattlefield 6, ma zostać zapowiedziany już wkrótce. Według prognoz internautów i osób związanych ze środowiskiem gier nowa gra powinna zostać oficjalnie zapowiedziana w maju 2021 roku, a więcej szczegółów pojawi się prawdopodobnie w czerwcu 2021 roku.

Na jakich konsolach pojawi się nowy Battlefield?

Nie wiadomo jeszcze, na jakich platformach pojawi się kolejna odsłona Battlefielda, ale krążą plotki, że EA prawdopodobnie pominie konsole last-gen, aby dostarczyć najbardziej realistyczną grafikę w historii gier z gatunku first-person shooter.

Battlefield 6 Alectronic Arts Origin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poradnik: Którą broń w NieR Replicant wybrać? Opis broni fabularnych
  2. 3 tytuły dla każdego kto lubi się bać. Najstraszniejsze horrory cz.4
  3. Pieniądze: W jakie kryptowaluty zainwestować? 7 ciekawych propozycji
  4. Jak zarobić duże pieniądze z domu? Z pomocą przychodzi Minecraft
  5. Microsoft zmniejsza swoją prowizję! Czy to przyciągnie nowych wydawców?
  6. Nadchodzi nowa produkcja od Netflix! Wraca Czarodziejka z Księżyca
Czytaj dalej