Jak zagrać w Resident Evil bez ograniczeń czasowych? Oto instrukcja

3 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Resident Evil Village gra wideo poradnik
Źródło: lenovogaming.pl

Gorąco oczekiwany horror Resident Evil Village ukaże się już 7 maja. Na razie Capcom dał fanom na wszystkich platformach szansę zagrać w wycinek gry przez ograniczony czas za pośrednictwem dema.

Tylko godziny gry w demo przed premierą Resident Evil

Demo Resident Evil Village kończy się po 60 minutach, ale oczywiście gracze PC znaleźli sposób, aby to obejść i grać ile chcą. Resident Evil Village posiada wiele wersji demonstracyjnych, ale wszystkie są ograniczone czasowo, zarówno pod względem tego, jak długo pozostają grywalne, jak i tego, ile czasu gracze mają na ich ukończenie. Wywołało to pewne kontrowersje wśród fanów, którzy woleliby móc zagrać w demo w wolnej chwili, a nie w pośpiechu, aby upewnić się, że pokonają je na czas. To miło, że Capcom zaoferował tak wiele spojrzeń na grę, ale sposób w jaki zostało to zrobione wydaje się być bardziej frustrujący dla graczy niż przyjemny.

Resident Evil

Instrukcja odblokowania ograniczeń czasowych w Resident Evil

Jeden z graczy PC dostosował pliki najnowszego dema Resident Evil Village, aby móc w nie grać dłużej niż tylko godzinę. Choć demo miało być dostępne tylko przez 24 godziny, Capcom przedłużył jego żywotność o tydzień, dając fanom możliwość gry aż do premiery. Mimo to, limit 60 minut jest dla niektórych frustrujący. Jeden z użytkowników ujawnił, jak go obejść. Aby przedłużyć czas na PC, należy:
1. Wyłączyć Steam Cloud
2. Pobrać Steam SAM
3. Usunąć lokalne pliki zapisu
4. Uruchomić Steam SAM
5. Uruchomić demo
6. Pozbyć się osiągnięć i statystyk
7. Potwierdzić ustawienia.

Czy konsolowcy mogą liczyć na obejście ograniczeń?

Do premiery Resident Evil Village pozostało już tylko kilka dni. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie tym tytułem sięga zenitu. Fani czekali bowiem na grę 5 lat. Rozwiązanie zaprezentowane wyżej działa jednak tylko na PC. Fani konsolowi nadal będą zmuszeni do korzystania z 60-minutowego timera, ale miejmy nadzieję, że będą mogli się nią delektować aż do nadejścia piątku.

Resident Evil Village gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poradnik: Którą broń w NieR Replicant wybrać? Opis broni fabularnych
  2. 3 tytuły dla każdego kto lubi się bać. Najstraszniejsze horrory cz.4
  3. Jak zarobić duże pieniądze z domu? Z pomocą przychodzi Minecraft
  4. Microsoft zmniejsza swoją prowizję! Czy to przyciągnie nowych wydawców?
  5. Poradnik: jak zdobyć klucz do Scavengers w Early Access?
  6. W jakie gry zagrasz za darmo w maju? PlayStation Plus na maj 2021
Czytaj dalej