Blizzard wprowadza coś niesamowitego! W najnowszym Diablo utworzysz każdego!

2 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Blizzard Diablo IV customizacja gry 2021
Źródło: gamingbolt.com

W najnowszej aktualizacji kwartalnej Diablo IV skupiono się na sztuce gry, ujawniono nowe zasoby i omówiono, jak zmieniła się personalizacja postaci.

Takiej personalizacji jeszcze nie było

W najnowszej kwartalnej aktualizacji Diablo IV producenci ujawnili nowe zasoby do gry i opowiedzieli szczegółowo o tym, jak w najnowszej grze rozwinęła się personalizacja postaci. Diablo IV i Blizzard wydają co kwartał aktualizacje dotyczące rozwoju gry, aby informować fanów o postępach i podkreślać różne aspekty gry. To pierwsza kwartalna aktualizacja od czasu BlizzConline, gdzie zaprezentowano nową rozgrywkę oraz klasę Rogue.

Powraca znany antagonista

Diablo IV to gra, która ma powrócić do mroku i goryczy starszych części serii. Jak na razie będą co najmniej cztery grywalne klasy, a Lilith, królowa sukkubów, powraca jako główny złoczyńca po raz pierwszy od Diablo 2. Blizzard łączy tradycyjne i oczekiwane aspekty Diablo, takie jak replayable dungeons, które mogą być prowadzone solo lub z przyjaciółmi, z nowszymi aspektami, takimi jak elementy otwartego świata i tryb PVP.

Blizzard Diablo IV customizacja gry 2021

Długi materiał

W najnowszej aktualizacji Blizzarda omówione zostały kwestie związane ze sztuką postaci, od postaci graczy po potwory i NPC. Wszystkie z nich odgrywają istotną rolę w immersji w grze. Cele, jakie postawili sobie w kwestii szczegółowości skóry, włosów, futra i tak dalej, wymagały od nich całkowitego przerobienia silnika renderującego i narzędzi autorskich.

Diablo będzie jeszcze bardziej mroczne

Kluczowym aspektem Diablo IV jest powrót do mroku starszych gier i z dostępnych obrazków pre-alfa widać, że tak właśnie się dzieje. Zespół deweloperski czyni potwory bardziej makabrycznymi, przerażającymi i realistycznymi w ich szczegółowości, nie tracąc przy tym sztuki, która czyni Diablo tak rozpoznawalnym.

Blizzard Diablo IV customizacja gry 2021

Czytaj dalej