To jest naprawdę dobre! Ta produkcja wciągnie Cię na dłuższą chwilę!

3 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Recenzje
Knockout City Electronic Arts gra wideo recenzja
Źródło: pixabay.com

Kolorowe Knockout City od Electronic Arts to stosunkowo prosta gra w dodgeball. Czy jednak jest to dobre wrażenie na jej temat? Czy ta gra oferuje więcej?

Nowa gra od Electronic Arts

Knockout City cechuje się satysfakcjonującym poziomem głębi, który równoważy charakter gry typu "podnieś i graj" z fascynującym elementem rywalizacji, od którego trudno odejść. Każdy z obrotowych trybów Knockout City opiera się na podstawach znalezienia piłki i próby dwukrotnego trafienia nią przeciwników w celu znokautowania ich, podbijając wynik swojej drużyny. Knockout City czyni to zarówno proste, jak i satysfakcjonujące, automatycznie namierzając przeciwników, ale dając graczowi kontrolę nad dystansem i mocą każdego rzutu.

Knockout City Electronic Arts gra wideo recenzja

Mechanika gry

Równowaga pomiędzy tymi dwoma elementami tworzy dynamikę, która sprawia, że Knockout City jest wystarczająco przystępne dla graczy casualowych, ale jednocześnie zachowuje mniejszą złożoność, którą można wykorzystać w grze konkurencyjnej. Dzięki prostemu podejściu do rozgrywania akcji Knockout City oferuje też ograniczoną liczbę sposobów na zmianę sposobu, w jaki dochodzi do wymiany ciosów, aby stale trzymać w napięciu. Każdy z ruchów ma na celu zapewnienie różnych sposobów wyłapywania przeciwników. Warianty rzutów oferują również kilka intensywnych decyzji dotyczących rozgrywki, podejmowanych z chwili na chwilę. Wszystko to pozwala wnieść wkład w grę zespołową w sposób solowy, bez konieczności angażowania się w strategie bardziej skupione na partii.

Mapa i tryby gry

Każda z map gry oferuje temat przewodni, który zmienia przebieg meczów. Wyposażona jest też w liczne punkty tarła dla piłek, ale także dodatkowe punkty, w których pojawiają się losowe piłki specjalne. Rozgrywka jest tylko nieznacznie zmieniona przez garść trybów, z których każdy jest zmieniany co tydzień. Standardowy tryb walki 3 na 3 jest podstawą i z łatwością najlepszym trybem w Knockout City, skupiając się na wciągającej akcji gry i pozwalając jej rozgrywać się w formacie najlepszej z trzech rund. Jak wiele innych tytułów multiplayer z usługą na żywo, Knockout City posiada swoją własną wersję Battle Passa i zmieniające się wyzwania dla graczy, które wpływają na progres pomiędzy meczami. Największą zaletą Knockout City jest jego prostota, ale także sposób, w jaki miesza tradycyjne elementy multiplayera, aby stworzyć coś wyjątkowego. Prosta natura i nieskomplikowane mechaniki skracają czas, jaki trzeba poświęcić, by poczuć się zaangażowanym w każdy mecz.

Knockout City Electronic Arts gra wideo recenzja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne pieniądze za...kawałek kurczaka. Fast-food zmieni życie tego internauty!
  2. Wieloletni spór dobiegł końca! Czy firma otrzyma to co się jej należy?
  3. Wkrótce będziesz używał tego portfela. Zostanie wprowadzony już wkrótce
  4. Rekordowo pieniądze za zbijanie bąków? Ta firma zarobiła miliony nie wydając nic nowego!
  5. Jeździsz na rowerze? Koniecznie sprawdź te produkcje!
  6. Ten tytuł zaczął przyciągać przed ekrany miliony osób! Co takiego zrobili twórcy?
Czytaj dalej