Ogromne pieniądze za...kawałek kurczaka. Fast-food zmieni życie tego internauty!

3 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Among US eBay Mc Donalds internet pieniądze
Źródło: pixabay.com

Gra Among Us stała się ogromną ikoną kultury popularnej, zarówno gracze, jak i niegracze rozpoznają w niej grywalne postacie o prostych kształtach. W internecie ostatnio pojawiła się właśnie taka oferta.

Nuggets przypominający znaną postać do kupienia na eBay

Kawałek kurczaka w kształcie członka załogi z gry indie Among Us jest sprzedawana na Ebay za ponad 34 000 dolarów. Gra online, która łączy kooperacyjną rozgrywkę z symulacją społeczną i horrorem, wydana została w 2018 roku, ale w 2020 roku zyskała nową popularność. Ten gwałtowny wzrost uwagi jest w dużej mierze przypisywany zeszłorocznej sytuacji panującej na świecie.

To nie żart lecz poważna oferta

W zeszły piątek na Ebay pojawiła się zabawna oferta, w której użytkownik próbował sprzedać kawałek kurczaka z McDonald's, która w humorystyczny sposób kształtem przypomina członka załogi Among Us. Cenny samorodek kurczaka ma kształt fasoli, podobnie jak ciało kolegów z zespołu, i posiada dwa krótkie występy, które przypominają nogi kolegi z zespołu. Oficjalne konto Among Us na Twitterze podzieliło się niedawno tym wpisem z eBay. Ujawniono też, że licytacja jadalnego astronauty przekroczyła już 34 tysiące dolarów. Samorodek kurczaka, co ciekawe, wystawiony w stanie "Używany", zebrał ponad 120 ofert d momentu rozpoczęcia aukcji.

Among US eBay Mc Donalds internet pieniądze

Among Us to zeszłoroczny hit

Innersloth, deweloper gry Among Us, powiększył się ostatnio o nowego stratega gry, który zwiększył liczbę pracowników niezależnego studia do dziewięciu osób. Jest to jednak wciąż wyjątkowo mała liczba deweloperów, zwłaszcza biorąc pod uwagę ogromną popularność sieciowego tytułu sci-fi. Pomimo niewielkiego zespołu deweloperów, popularność Among Us utrzymuje się na wysokim poziomie, a coraz więcej graczy dołącza do gościnnej, acz nieufnej społeczności gry. Liczba graczy w grze na PC osiągnęła ostatnio dwa miliony, co było wynikiem darmowego rozdawnictwa w Epic Games Store. Rozdanie spowodowało ogromny wzrost liczby graczy w grze, szczególnie dzięki temu, że wielu amerykańskich graczy miało wolny czas podczas Memorial Day Weekend.

Among Us gra wideo multiplayer Epic Games Store

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wieloletni spór dobiegł końca! Czy firma otrzyma to co się jej należy?
  2. Wkrótce będziesz używał tego portfela. Zostanie wprowadzony już wkrótce
  3. Rekordowo pieniądze za zbijanie bąków? Ta firma zarobiła miliony nie wydając nic nowego!
  4. Jeździsz na rowerze? Koniecznie sprawdź te produkcje!
  5. Ten tytuł zaczął przyciągać przed ekrany miliony osób! Co takiego zrobili twórcy?
  6. Kultowa gra otrzymała nowe rozszerzenie! To ucieszy fanów produkcji!
Czytaj dalej