Poradnik: Którą broń w NieR Replicant wybrać? Opis broni fabularnych

3 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Nier Replicant gra wideo RPG 2021 poradnik
Źródło: polygon.com

Wybór broni odpowiedniej dla siebie w NieR Replicant to skomplikowana rzecz. Do czynienia mamy bowiem z trzema różniącymi się od siebie głównymi rodzajami broni, a także szerokim wyborem broni z poszczególnych kategorii. W tym poradniku podpowiemy Ci jak wybrać główną broń dla siebie. Dodatkowo przybliżymy Ci bronie, które dostępne są do zdobycia przy wykonywaniu misji fabularnych.

Jak wybrać najlepszą broń dla siebie?

Wszystkie bronie są opłacalne do pewnego stopnia, a system aktualizacji pomaga wyrównać szanse. Więc ogólnie zalecamy skupić się na broni, które lubisz najbardziej, ulepszając je, aby zmaksymalizować ich użyteczność. Wybierając broń, zwróć uwagę na jej dwie kluczowe statystyki: statystyki obrażeń (ile obrażeń od ataku fizycznego zadasz) oraz mocy magicznej (jak bardzo twoje moce magiczne są podnoszone przez wybór broni). Nie zapomnij, że każda z trzech dostępnych rodzajów borni - jednoręczna, dwuręczna i włócznie - działają nieco inaczej. Pamiętaj, że waga broni ma wpływ na szybkość jej wymachu. Jeśli zależy Ci na szybkim wyprowadzaniu ciosów, to lżejsze bronie będą lepsze.

Nier Replicant gra wideo RPG 2021

Bronie fabularne

Bezimienne Ostrze to prosty miecz wykuty przez wiejskiego kowala. Bardziej nadaje się do odpierania małych zwierząt niż do walki.
Wschód Księżyca to broń należąca do niewidomego szermierza. Ostrze świeci w ciemności, dzięki czemu łatwo dostrzec właściciela.
Rebirth to wyjątkowy miecz o okrągłym ostrzu. Legenda głosi, że pozbawia on posiadacza siły życiowej.
Kusanagi to miecz, którego użył mężczyzna do pokonania ośmiogłowej bestii.
Przemijanie to miecz bez ozdób. Jak głosi legend pewien rycerz był tak poruszony cierpieniem żebraka, że usunął z niej wszystkie ozdoby.
Starożytny Władca to miecz używany przez dawnego władcę do zabijania swoich wiernych poddanych w nadziei na uzyskanie życia wiecznego.
Żelazna Wola to ogromny miecz, który staje się cięższy z każdym zabójstwem, gdy krew i ciało przywierają do ostrza.

Nier Replicant gra wideo RPG 2021

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak zarobić duże pieniądze z domu? Z pomocą przychodzi Minecraft
  2. Microsoft zmniejsza swoją prowizję! Czy to przyciągnie nowych wydawców?
  3. Poradnik: jak zdobyć klucz do Scavengers w Early Access?
  4. W jakie gry zagrasz za darmo w maju? PlayStation Plus na maj 2021
  5. CD Projekt Red nadal usprawnia Cyberpunk 2077. Wyszła nowa łatka do gry
  6. Wyciekły tajne dokumenty Electronic Arts. Firma znów się nie popisała
Czytaj dalej