Pieniądze: W jakie kryptowaluty zainwestować? 7 ciekawych propozycji

2 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Pieniądze krytpowaluta Bitcoin DogeCoin finanse
Źródło: pixabay.com

Kryptowaluty to dość dynamiczny rynek. Jeśli więc liczysz na duże pieniądze z tej branży, musisz nie tylko dobrze analizować rynek ale i mieć sporo szczęścia. Poniżej zebraliśmy siedem walut, którym warto przyjrzeć się w najbliższym czasie.

MATIC - wzrost o ~ 5100%

Sieć Matic pozwala użytkownikom na tworzenie skalowalnych DApps. Misją tej firmy jest przeniesienie doświadczenia użytkownika DeFi na nowe wyżyny. Przedsiębiorstwo chce uprościć interakcję między użytkownikami a zdecentralizowanym światem. Są całkowicie oddani Ethereum i zaangażowani w pomoc w osiągnięciu masowej adopcji.

Matic kryptowaluta pieniądze finanse

DENT - wzrost o ~ 5900%

Ten projekt jest zupełnie inny niż pozostałe. Dent wireless stworzył rynek, na którym ludzie mogą kupować, sprzedawać i udostępniać dane mobilne, zamiast pozwalać im na ich wygaśnięcie. Krótko mówiąc tokenizują przemysł danych mobilnych. Do tej pory Dent ma 26 milionów użytkowników w 80 krajach.

Dent kryptowaluta pieniądze finanse

DOGE - wzrost o ~ 6700%

Historia tej waluty zaczęła się od popularnego internetowego mema. Na ten moment to jedna z walut o najwyższym wzroście w historii!

Doge kryptowaluta pieniądze finanse

CAKE - wzrost o ~ 6900%

PancakeSwap jest w zasadzie klonem UniSwap. DEX zbudowana jest na Binance Smart Chain, więc opłaty za każdą transakcję są znacznie niższe niż w przypadku jej odpowiednika opartego na Ethereum. Użytkownik zarabia CAKE poprzez staking lub poprzez zapewnienie płynności na giełdzie. To CAKE jest paliwem dla wszelkiego rodzaju rzeczy wewnątrz ekosystemu PancakeSwap.

Cake kryptowaluta pieniądze finanse

VRA - wzrost o ~ 8500%

Verasity istnieje od 2019 roku, ale dopiero w 2021 roku firma otrzymała amerykański patent. Rozwiązanie oparte na blockchainie, które gwarantuje, że każde obejrzenie, jakie otrzyma dowolne wideo, jest prawdziwe i zweryfikowane. Ich usługa działa na każdym z powszechnie używanych odtwarzaczy wideo. Twórcy treści otrzymują również lepszy sposób na zarabianie na swoich treściach.

VRA kryptowaluta pieniądze finanse

OMI - wzrost o ~ 18100%

Token OMI jest środkiem wymiany platformy VeVe. Można w nim kupować i sprzedawać cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie lub NFT. Serwis zbudowany jest na blockchainie GoChain.

Omi kryptowaluta pieniądze finanse

BAKE - wzrost o ~ 35200%

Kolejny klon produktu opartego na Ethereum, który żyje na tańszym i szybszym Binance Smart Chain. BakerySwap jest zarówno zautomatyzowanym animatorem rynku jak i giełdą NFT. Użytkownicy wnoszą płynność do swojej puli płynności i otrzymują rekompensatę.

Bake kryptowaluta pieniądze finanse

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak zarobić duże pieniądze z domu? Z pomocą przychodzi Minecraft
  2. Czy Niewinny to udana adaptacja Harlena Cobena? Oto nasza recenzja
  3. Czy zdalna praca ma sens? Przypadek Google potwierdza, że tak
  4. Microsoft zmniejsza swoją prowizję! Czy to przyciągnie nowych wydawców?
  5. Nadchodzi nowa produkcja od Netflix! Wraca Czarodziejka z Księżyca
  6. CD Projekt Red nadal usprawnia Cyberpunk 2077. Wyszła nowa łatka do gry
Czytaj dalej