Jeździsz na rowerze? Koniecznie sprawdź te produkcje!

1 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Pro Cycling Manager 2021 gra wideo premiery gier
Źródło: pixabay.com

W najbliższych dniach na rynku ukażą się aż dwie produkcje skierowane do fanów kolarstwa. Wszystko to wydarzy się w okresie poprzedzającym słynny kolarski wyścig Tour de France.

Pro Cycling Manager 2021

Pro Cycling Manager 2021 to dwudziesta pierwsza odsłona cyklu związanego z kolarstwem. Gracze w produkcji znajdą 800 kolarzy rozmieszczonych w 80 zespołach. Dodatkowo do dyspozycji graczy będzie ponad 260 różnorodnych wyścigów. Wszystko to jest w pełni licencjonowane. Tryb kariery polega na wcieleniu się w rolę dyrektora jednej z kolarskich ekip. Gracz może wybrać jedną z istniejących bądź utworzyć od podstaw nową. Tryb kariery polega na rekrutowaniu nowych kolarzy, zatrudnianiu personelu, układaniu planów treningowych, poszukiwanie sponsorów oraz dbanie o jak najlepsze morale kolarzy. Tryb Pro Cyclist gracze mogą utworzyć swojego własnego kolarza, który dołączy do jednej z dostępnych drużyn i stopniowo piąć się w kolarskim rankingu.

Pro Cycling Manager 2021 gra wideo premiery gier

Tour de France 2021

To gra, która podobnie jak Pro Cycling Manager 2021 została zrealizowana przez francuskie studio Cyanide. Produkcja skupia się na najpopularniejszym wyścigu kolarskim - Tour de France. Gracze mogą więc ścigać się w 21 odwzorowanych etapach tego wyścigu. W grze znajdują się także pomniejsze wyścigi oraz kilka nieoficjalnych zawodów. Gracz może przystąpić do wyścigu jako jeden zawodnik lub kierować całym zespołem. Gra posiada zręcznościowy tryb jazdy, który został jednak dobrze odwzorowany i wiernie oddaje kolarski realizm.

Pro Cycling Manager 2021 gra wideo premiery gier

Kiedy i gdzie ukażą się obie gry?

Pro Cycling Manager 2021 pojawi się jedynie na komputery osobiste (PC) i będzie dostępny od 3 czerwca za pośrednictwem platformy Steam. Tour de France 2021 to produkcja, która oprócz komputerów osobistych ukaże się również na konsolach PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Series X|S. Podobnie jak Pro Cycling Manager 2021 będzie dostępny od 3 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ten tytuł zaczął przyciągać przed ekrany miliony osób! Co takiego zrobili twórcy?
  2. Policja zrobiła nalot! To co znaleźli w środku przeszło ich najśmielsze oczekiwania
  3. Kultowa gra otrzymała nowe rozszerzenie! To ucieszy fanów produkcji!
  4. Tajemnicza produkcja odsłania karty! Każdy może spróbować ją odkryć!
  5. Prognozy się potwierdziły! To był najgorszy miesiąc od lat, dla tych którzy zainwestowali w...
  6. FPS jakiego potrzebujemy? Czym jest Necromunda: Hired Gun?
Czytaj dalej