Najlepsze drużyny Counter-Strike Global Offensive (6-10)

10 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Counter Strike Global Offensive gra wideo esport turniej
Źródło: happygamer.com

Przed nami pierwsza dziesiątka rankingu najlepszych drużyn Counter-Strike Global Offensive. W dzisiejszym materiale, przedstawiamy drużyny z miejsc 10-6.

10. G2 eSports

To europejska organizacja esportowa z siedzibą w Berlinie. Organizacja została założona 24 lutego 2014 roku jako Gamers2. Obecnie występują tam zawodnicy z całej Euorpy a mianowice trzech Francuzów, dwóch zawodników z Bośni i Hercegowiny, a także jeden obywatel Serbii.

g2 esport Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

9. FURIA

Yuri "yuurih" Santos był wyróżniającym się graczem, ponieważ on i jego koledzy z drużyny zdominowali amerykańskie wydarzenia i zdołali rywalizować z najlepszymi drużynami na świecie również w Europie. FURIA wygrała cztery imprezy i znalazła się w pierwszej trójce w sześciu innych, w tym DreamHack Masters Winter 2020: Europe, wraz z nagraniem zwycięstw przeciwko takim zespołom jak Heroic i OG.

Furia Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

8. BIG

BIG to prawdopodobnie najbardziej dominujący zespół z Unii Europejskiej. Wygrał kilka dużych turniejów, takich jak DreamHack Open Summer 2020: Europe i cs_summit 6 Online: Europe, pokonując Team Vitality, Heroic oraz kilka innych silnych zespołów. W październiku zanotowali spory spadek. Jednak pod koniec roku, Johannes "tabseN" Wodarz przywrócił drużynę do najwyższej formy, zajmując trzecie miejsce zarówno w BLAST Premier: Fall 2020 oraz Intel Extreme Masters XV.

big Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

7. Team Spirit

Team Spirit został założony w 2016 roku i jest profesjonalną drużyną Counter-Strike'a z Rosji. Ich drużyna składa się z graczy z Rosji, Ukrainy. Spirit posiada obecnie 6 zawodników, którymi są chopper, somedieyoung, mir, magixx, degster oraz Patsi. Osobą odpowiedzialną za trenowanie tych graczy jest Certus.

Team Spirit Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

6. Team Liquid

Team Liquid to profesjonalna organizacja esportowa założona w Holandii w 2000 roku. Pierwotnie był to klan StarCraft: Brood War clan, zespół przeszedł na StarCraft II podczas bety w 2010 roku i stał się jednym z najbardziej udanych zagranicznych zespołów. 13 stycznia 2015 roku ogłoszono, że zespół utworzył dywizję Counter-Strike: Global Offensive.

Team liquid Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najlepsze drużyny Counter Strike Global Offensive (21-25)
  2. Najlepsze drużyny Counter Strike Global Offensive (16-20)
  3. Najlepsze drużyny Counter-Strike Global Offensive (11-15)
  4. Nowy patent EA Sports. Co zmieni Electronic Arts?
  5. Zaloguj się na swoje konto GTA. Rockstar przygotowało coś dla graczy
  6. Wielki sukces Capcom! Monster Hunter Rise zdobyło sympatię graczy
Czytaj dalej