Najlepsze drużyny Counter Strike Global Offensive (21-25)

2 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Counter Strike Global Offensive gra wideo esport turniej
Źródło: medium.com

Dzisiejszym artykułem rozpoczynamy serię związaną z esportem. W poniższym materiale przedstawimy Wam drużyny z miejsc 21-25 wśród najlepszych z Counter-Strike Global Offensive.

25. Optic

Znani jako numer dwa w Brazylii, Immortals pokazali w ostatnich meczach, że należą do czołówki najlepszych drużyn. Nowa w ELEAGUE w Sezonie 02, zmierzą się z międzynarodowymi drużynami, aby udowodnić swoją wartość.

Optic Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

24. Dignitas

Duńska drużyna wyszła z okresu zawirowań i zaczęła wspinać się po drabince wyników, co sprawiło, że świat Counter-Strike'a zwrócił na nią baczną uwagę. Prowadzony przez dwóch wybitnych graczy, którzy są owocem inwestowania w rozwój talentu, Team Dignitas w tym roku poniósł sromotne porażki z bardziej doświadczonymi drużynami.

Dignitas Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

23. Made in Brasil

Made in Brasil, czyli mibr, to kolejna legendarna nazwa na scenie CS:GO. Za plecami Raphaela "cogu" Camargo, mibr wprowadził Amerykę Południową do świata Counter Strike'a i był drużyną definiującą cały region. W rok 2021 wchodzą bez trenera i składu, po tym jak FalleN został przejęty przez Team Liquid. Teraz chcą się odbudować i ponownie stać się czołową drużyną CSGO, a są częścią tej listy tylko dlatego, że wiemy, jak wielki potencjał ma mibr, by z roku na rok stawać na wysokości zadania.

mibr Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

22. fnatic

Nie da się ukryć, że obecna drużyna Fnatic nie zalicza się już do tych czołowych. Dzięki wysiłkom najlepszych graczy CSGO, takich jak niezawodny KRiMZ i gwiazda wildcard, JW, wygląda jednak na to, że Fnatic rośnie w siłę. Od czterech lat mają stabilny skład, w którym oprócz uznanego duetu KRiMZ/JW znajdują się Brollan i Golden.

fnatic Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

21. Ninjas in Pyjamas

Szwedzka organizacja esportowa, Ninjas in Pyjamas, zawsze była dominującą siłą w CSGO. Podczas gdy wiele osób wspomina erę 2012-2013, kiedy to drużyna wygrała, w wielkim stylu Electronic Sports World Cup. NiP stracił dwóch legendarnych graczy, którzy byli sercem i duszą zespołu. Zarówno f0rest, jak i GeT_RiGhT opuścili skład, by szukać szczęścia w Team Dignitas. Ostatni "wielki" w rosterze, Lekr0, również opuścił roster pod koniec sezonu 2020. Po tych wszystkich odejściach drużyna radzi sobie jednak zaskakująco dobrze. Mimo ciągłych zmian w składzie wciąż jest uważana za jedną z najlepszych drużyn na świecie.

ninjas in pyjamas Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nauka: mleko matki może pomóc w utrzymaniu zdrowych jelit u niemowląt.
  2. Aktualizacja Google ulepsza informacje o pogodzie i jakości powietrza
  3. Na Steam pojawiła się nowa polska produkcja pt. Outriders
  4. Nowy symulator złoczyńcy! Recenzja Evil Genius 2
  5. Facebook zmuszony do zmian. Powodem wybory w Indiach.
  6. Stany Zjednoczone: Hakerzy znów zaatakowali. Ofiarą urzędnicy.
Czytaj dalej