Najlepsze drużyny Counter Strike Global Offensive (16-20)

4 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Counter Strike Global Offensive gra wideo esport turniej
Źródło: gameogre.com

Przedstawiamy drugą z pięciu części zestawienia najlepszych drużyn Counter-Strike Global Offensive. W dzisiejszym materiale czas na miejsca od 20 do 16.

20. Bad News Bears

Zespół znany wcześniej jako Test Taker to północnoamerykańska drużyna Counter-Strike: Global Offensive. Po raz pierwszy została utworzona po tym, jak RESOLUTE zwolniło swój zespół, i zreformowała się po zwolnieniu przez Riot Squad Esports w lutym 2020 roku. Drużyna ponownie rozwiązała się w maju 2020 roku, ale została zreformowana w styczniu 2021 roku.

Bad New Bears Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

19. Cloud9

Cloud9 miało świetną passę na początku 2018 roku, kiedy to sięgnęli po trofeum ELEAGUE Boston Major w swojej ojczyźnie. Ciągłe spadki graczy i wymiany rosteru sprawiły, że Cloud9 znalazło się w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Bez względu na to, jak bardzo się starają, nie da się ukryć, że Cloud9 nigdy nie osiągnie swojego szczytu, dopóki nie zbudują silnego rosteru graczy, którzy będą mogli grać obok siebie. To jest dokładnie to, na co organizacja zdecydowała się w 2020 roku, sprowadzając Henry'ego "HenryG" Greera jako menadżera i budując super roster za 5 milionów dolarów, aby ponownie walczyć o tytuł.

cloud9 Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

18. FunPlus Phoenix

FunPlus Phoenix to chińska profesjonalna organizacja esportowa należąca do producenta gier wideo FunPlus. Posiada drużyny rywalizujące w League of Legends, Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite Battle Royale i PlayerUnknown's Battlegrounds.

funplus phoenix Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

17. OG

W pierwszym roku swojej działalności w CS:GO, OG miało mocne wejście w scenę i szybko stało się częstym finalistą w pierwszej piątce na większości turniejów S-tier. Prowadzona przez Aleksiego "Aleksib" Virolainena, byłego headlinera ENCE, drużyna pięła się po szczeblach kariery i utrzymała się w czołówce rankingu. Z solidną grą zespołową , OG zajęło wysokie miejsca w kilku dużych wydarzeniach, w tym drugie miejsce na Intel Extreme Masters XV - New York Online: Europe i Flashpoint Season Two. W 2021 roku zespół będzie chciał zdobyć swoje pierwsze zwycięstwo.

OG Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

16. Evil Geniuses

Evil Geniuses to profesjonalna organizacja gamingowa założona w Stanach Zjednoczonych w 1999 roku. Jest to jedna z najstarszych marek esportowych. Organizacja rozpoczęła swoją działalność w Counter-Strike'u na początku 2000 roku, goszcząc różne składy aż do 2011 roku. W 2012 roku Evil Geniuses zamknęło swoją dywizję Counter-Strike'a, rozpoczynając siedmioletnią przerwę od gry. 26 września 2019 roku, Evil Geniuses wkroczyło do Counter-Strike: Global Offensive wraz z przejęciem rosteru NRG Esports.

evil geniuses Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

Czytaj dalej