Najlepsze drużyny Counter-Strike Global Offensive (11-15)

6 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Counter Strike Global Offensive gra wideo esport turniej
Źródło: esportstales.com

W dzisiejszym artykule przybliżymy Wam najlepsze drużyny Counter-Strike Global Offensive. Tym razem będą to ekipy z miejsc 15-11 naszego rankingu.

15. Complexity

Complexity Gaming to kolejna legendarna drużyna CS:GO. Na początku lat 2000 byli definiującą drużyną północnoamerykańskiego Counter-Strike'a i groźnym przeciwnikiem na najważniejszych imprezach, takich jak ESWC i CPL. Ich doskonałe wyniki są teraz częścią minionej epoki, ponieważ CoL walczył o utrzymanie znaczenia w ostatnich latach. Nowa dekada może być jednak naznaczona odrodzeniem Complexity na światowej scenie.

Complexity Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

14. Extra Salt

Extra Salt to amerykańska organizacja esportowa założona w grudniu 2020 roku. Weszli oni do Counter-Strike: Global Offensive w tym samym czasie, co przejęcie byłego amerykańsko-południowoafrykańskiego składu Cloud9.

extra salt Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

13. Heroic

Heroic jest pierwszą z kilku drużyn, które w 2020 roku dokonały wielkiego skoku, wdzierając się do wyższej klasy rozgrywkowej CS:GO. Casper "cadiaN" Møller i cały skład Heroic mieli zostać przejęci przez FunPlus Phoenix w marcu, ale transakcja nie doszła do skutku i po miesiącu gry w nowej organizacji, wszyscy powrócili do składu.

heroic Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

12. Mousesports

Mousesports jest jedną z najstarszych aktywnych organizacji esportowych na scenie CS:GO. Począwszy od 2002 roku, mouz występuje w turniejach Counter-Strike'a. Ich historia jest kontynuowana w 2020 roku pod wodzą Finna "karrigana" Andersena, który grał zarówno w 1.6 jak i CS:GO. Razem z NiP i fnatic byli założycielami oryginalnego G7 Teams. Ich ostatnie osiągnięcia to trofea w ESL Pro League Season 10 i ICE Challenge 2020.

mousesports Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

11. FaZe Clan

Chociaż FaZe Clan to wielka drużyna na scenie Call of Duty to nie da się ukryć, że w CS:GO również radzą sobie bardzo dobrze. Drużynie udało się nawet wygrać wiele dużych imprez z różnymi stand-inami: IEM Sydney 2018 z Xizt, ESL One: Belo Horizonte 2018 z cromenem oraz BLAST Pro Series: Miami 2019 z adreNem. Niedawne odejście na emeryturę supergwiazdy zespołu, Nikoli "NiKo" Kovača, może budzić niepokój wśród fanów. Jednak odejście na emeryturę sprawiło, że do drużyny powrócił inny wielki zawodnik wszech czasów - Olof "olofmeister" Kajbjer. FaZe Clan doskonale radzi sobie z wyłanianiem najlepszych nowych talentów na scenie i nie mamy wątpliwości, że w 2021 roku również dadzą z siebie wszystko.

faze clan Counter-Strike Global Offensive drużyna esport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najlepsze drużyny Counter Strike Global Offensive (21-25)
  2. Najlepsze drużyny Counter Strike Global Offensive (16-20)
  3. Jak grać w Evil Genius 2? Oto nasz poradnik
  4. Czy w Counter-Strike Global Offensive ustawiane są mecze?
  5. Poradnik: jaką klasę postaci w Outriders wybrać?
  6. Ranking: najlepsze city buildery (miejsca 6-10)
Czytaj dalej